Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet problémám ha másnak...

MTomy20 kérdése:

Lehet problémám ha másnak vettem kártyát saját nevemre?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha az akinél van 100 000-es számlát csinál.
2011. nov. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom feltöltő kártya. Én már sok embernek adtam, és vettem is, de nem válogatás nélkül. Semmi bajod nem származik belőle. Egyetlen problémát okozhatnak vele, ha bűncselekményre használják, téged találnak meg egyből. De tisztázni tudod magad, akár a cellainformációk alapján. (Például bombariadó a kártyádról, vagy zsarolás, tehát azért nézd meg kinek adsz nevedre szóló kártyát.)
2011. nov. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Feltöltőkártyánál semmi gondod nem lesz amíg visza nem élnek vele.
2011. nov. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ismerem együtt elég jó haverok vagyunk.Azt elfelejtettem leírni de igen, feltöltőkártyás.Én csak azért tartok a dologtól mert ha ketté válnak útjaink ki tudja vele mi lesz..Reméljük nem sokáig fogja használni.
2011. nov. 10. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!