Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szidja sok nokia meg...

Miért szidja sok nokia meg apple fan a samusngot a galaxy note-ot meg s2-t?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 18:41
 1/7 anonim válasza:

Mert még soha nem vettek a szeretett típusukon kívül másikat, és az ismeretlent divat fikázni.


Én is nokia fan voltam, de aztán mikor a hipi-szupi nokiám bemondta az unalmast 2 év után, akkor kénytelen voltam venni egy olcsóbbat, mert le voltam égve anyagilag. És jé, az új egy samsunk volt, ami többet tudott kevesebbért és még mai napig is fut rendesen.

2011. nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Bocs, megint én. A samsunk az elütés, samsung akart lenni természetesen.:P
2011. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azért mert nem tudják elviselni hogy jobb gyártó!
2011. nov. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Nekem számos Samsung készülék megfordult már a kezeim között az Ace-től kezdve a komolyabbakig, de nem voltam megelégedve velük. Valahogy minden egyes kütyünél a minőségérzet hiánya is jelen volt, hiába sikerült jól összerakni a készüléket. Az Android rendszerrel sem voltam elégedett, valahogy nagyon bizonytalannak tűnt a működése. Ezt a HTC-knél és a Sony Ericsson-oknál még nem tapasztaltam. Ettől eltekintve a Samsung nem rossz gyártó, de még van hová fejlődniük.
2011. nov. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na nekem totál csalódás a Samsung, úgy ahogy van! Először vettem egy Galaxy Tabot, folyton lefagyott, resetelte magát, na mondom eladom. 2 napja pedig vettem egy Samsung laptopot, amit ma vittem vissza mert videókártya hibás volt. Úgyhogy telefonban maradok a Nokiánál, de laptopot sem fogok többé Samsungot venni, ez tuti.
2011. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Telefontól eltekintve

Van 3 tévénk,1 laptop, 3 winchester, 3 telefon, és lekopogom SEMMI bajuk sincs!

Nyugodtan ajánlom a Sansungokat, és telefonban is!

2011. nov. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak az oprendszere borzasztó (nem bonyolult vagy ilyesmi, csak optimizálatlan és ez nem jön be), bár egyre jobban fejlődik az android IS.
2011. nov. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!