Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefont keresnék (néhány...

Okostelefont keresnék (néhány elképzelés alapján), ajánlanátok párat?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag a Nokia n8-hoz hasonló képességű telefont keresnék a wifi, gps, és a jó optika miatt vakuval!

De Androidos készüléket szeretnék, nem tudom mit érné meg venni, tapasztalatokra, tippekre lennék kíváncsi. Köszi


2011. nov. 10. 13:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha fontos a kamera akkor Sony Ericsson Xperia Arc,
2011. nov. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Egyetértek az első hozzászólóval, de arc s a gyorsabb proci miatt jobb lenne (1,4 Ghz).
2011. nov. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippet, nézegetem azt is egy ideje, valóban olyan jó a kamerája rossz fényben csak a vakufénnyel?
2011. nov. 11. 15:33
 4/15 anonim válasza:

Mennyi pénzed lenne rá?

Milyen árkategóriában szeretnéd venni?

Mert szerintem nézd meg a Samsung Galaxy S-t, vagy az SII-t.

Ezek jó telefonok (mandjuk elég drágák) nagy a tudásuk és gyorsak. Az S-ben 5 megapixeles kamera van (de nincs vaku), az S2- ben 8 megapixel+vaku (ez drágább is mint az s) Nagy a kijelzőjük ami ráadásul nagy felbontású is, multitouch, az S- ben 1 ghz-es az S2-ben 2 magos, talán 1,4 ghz-es processzor. Asszem mind a kettő csúcskategóriás, tehát az áruk is nagy.

2011. nov. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
hát mindenképp egy jóidőre szeretném megtartani, hogy kiszolgáljon legalább pár évig. Az ár nem mondom hogy mindegy mert az a 130-150e elég húzós az S2-ért, de hasonló kategóriában szeretnék, meggondolnám. kérdés hogy annyi pénzért nem avul-e el hónapok alatt valami nagy szabványreform miatt, mint ahogy az jellemző ma a mobilpiacra.
2011. nov. 12. 21:55
 6/15 anonim válasza:
Szerintem az S 2 sose (na jó nem sose) de egy ideig nem fog elavulni, mivel a Samsung egyik legjobb mobiltelefonja. Nem hiszem egyébként, hogy szolgáltatótól érdemes venni, inkább nézd meg használtan, vagy valami GSM boltban. Az egyik ismerősöm 70.000-ért tudott venni (ami ugye már félár). Érdemes kiadni érte annyi pénzt. Persze mindig lesz egy újabb (ami nem biztos, hogy jobb) csúcskategóriás telefon. Aki az S-t, vagy az S 2-t használja (baráti körömből) mindenki meg van vele elégedve. Én is azt mondom, hogy érdemes, de ez csak egy vélemény. Android 2.3.5 Gingerbread oprendszer, és úgy hallottam, hogy még lesz frissítés. Szóval olyan szinten van a telefon, mint egy középkategóriás számítógép. Én is ilyet szeretnék venni a közeljövőben =).
2011. nov. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ez nekem is megfordult a fejemben hogy ha kifognék egy megkíméltet, ugyanakkor nem értem ha a galaxy vagy az xperia a telefonipar zászlóshajója miért unnak rá / adják el 1-2 hónap után. :) persze így is gondolom hogy nem a minőséggel volt baj.
2011. nov. 15. 10:32
 8/15 anonim válasza:
samsung star 2 az 15 000 forint a telenornál
2011. nov. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Nem tudom miért unna rá valaki is az SGS2-re, vagy az SGS-re.

A telefonok tudása hatalmas, és mindent lejátszanak. avi-t is. Adobe flash player-rel kompatibilisek, tehát neten is bármit meg lehet velük nézni. Xperia-ból is vannak jók, de szerintem Te is hallottad, hogy a galaxy S 2 magasan veri az összeset. De mondom, hogy a Te döntésed!

2011. nov. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Ja mellesleg a Samsung Star 2 szerintem ratyi.
2011. nov. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!