Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rejtett szám lenyomozása?

Rejtett szám lenyomozása?

Figyelt kérdés

Már napok óta folyamatosan hivogat rejtett számról valaki,nem szól bele csak vonalban van,bármit mondok nem szól bele.Nagyon idegesít mostmár. Hogyan tudnám lenyomozni a számát? A számítógépen valami programmal vagy a telefonon? Samsung Galaxy S2-m van.

Előre is köszi


2011. nov. 10. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ebben csak a mobilszolgáltatók tudnak segíteni, de ők csak a rendőrségnek adnak ki információt.

Tehetnél feljelentést, de a telefonba nem beleszólni nem számít bűnnek. Amíg nem fenyeget a hívó, nem tehetsz semmit. A legjobb, ha kinyomod a rejtett számokat.

2011. nov. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ne is nyomd ki, ha ennyi pénze van, hívjon csak nyugodtan, de ha már elkezd fenyegetni, akkor meg feljelentés..:) és egyébként úgy ki fog derülni, nekem már volt hasonló, és hát kicsit szívta meg az illető, mikor kimentek hozzájuk a rendőrök.
2011. nov. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
seboo.org ennyi :)
2011. nov. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsót megerősítem, bár fizetős, és ritka esetekre nem éri meg, de ha valakit szeretnek rendszeresen zaklatni, megéri. :D
2011. nov. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Velem is ugyan ez van. Én is csak felveszem és várok, had fogyjon a pénze.
2014. jún. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!