Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudnák letölteni...

Honnan tudnák letölteni játékokat Samsung Omnia 7. re?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesít már egy éve nem sikerül valaki segítsen és abban is hogy hogy kell rárakni!!

Sürgős lenne mert különben eladom.


2011. nov. 10. 16:39
1 2
 1/11 blex ***** válasza:
marketplace?..
2011. nov. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
azt irja ki h az én országomban nem elérhető!! :((
2011. nov. 11. 06:12
 3/11 blex ***** válasza:
a settings, aboutban mit ír az software-nél?
2011. nov. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
win7
2011. nov. 12. 21:35
 5/11 anonim ***** válasza:
ha jól tudom, továbbra sincs magyar marketplace. annyivel meg lehet oldani, hogy csinálsz egy új hotmail címet, és lakhelynek beállítod usát, angliát vagy teljesen mind1. na akkor jó lesz.
2011. nov. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 blex ***** válasza:

DE VAN!


Ha a software-nél windows phone 7.5 van, akkor kell működnie a magyar beállítással is.

ha csak windows phone 7 van ott, az azt jelenti, hogy még nem frissítettél mangóra, vagyis szépen rá kell tugni a telefont a gépre és frissíteni a zune-nal.

2011. nov. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ok megpróbálom
2011. nov. 13. 08:59
 8/11 anonim válasza:
Engem is érdekelne ez a procedúra... Én most vettem még semmit sem értek hozzá azt sem tudom még hogy milyen kiterjesztéseket s hogyan tudok rá telepíteni. Még youtube-on sem tudok le játszani gondolom valami flash player kell hozzá de nem enged le tölteni se semmit sem. Van Zune-m de gyakorlatilag még az is csak egy homály miként működik. Kerestem én neten több fórumot is de sehol nem kezdik az alapoktól pl telepítéseket s ahhoz szükséges infóka.t Ha tudtok segíteni az alapoktól nagyon nagyon örülnék s hálás lennék :) Előre is köszönöm
2011. nov. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 blex ***** válasza:

ezt olvasd végig, ez talán ad egy átfogó képet a dologról

[link]

2011. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
frissítettem ez fantasztikus qrva jó játékok és programok vanak ratjta köszönöm
2011. nov. 14. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!