Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb érintő...

Melyik a legjobb érintő képernyős mobil?

Figyelt kérdés
ha mondanátok pár nagyon jót megköszönném :)
2011. nov. 10. 19:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
33%
Gondolom az iPhone 4S a legjobb most. De érdekelne az is hogy ennek a bu*inak itt fölöttem mije van, nem tudom miért nem lehet kinyögni. Tuti talált valami fost amiről úgy gondolja hogy jó ár-érték arányban.
2011. nov. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
ja igaz 2. válaszoló xd de am iphone 4s nem lehet rossz meg most olvasok róla de kezdi felkelteni a figyelmemet ez a Samsung galaxy s2.. meg azt is kérdem ha esetleg iphone 4s-t vennék ak az érdemes lenne ha jövőre jön ki az iphone5? léci vlkii
2011. nov. 10. 20:07
 3/27 anonim ***** válasza:
Szerintem az SGS2 és a SG Note a legjobb!
2011. nov. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Igen az adatai alapján ez a Samsung Note is elég bika, de nekem már az S2-vel is az volt a bajom hogy nagyon nagy...Be se férne a zsebembe, gondolom ez a Note se kicsi.


Az vásárlásban meg az szerintem ne befolyásoljon hogy lesz majd újabb a cuccosból, mindig jön majd ki valami jövőre, ha arra vársz hogy jöjjön az új akkor soha nem lesz telefonod.

2011. nov. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
jó persze tom h jövőre mindig kijön vlm iphone csak az 5ös sokkal szebb lesz, mert az iphone 4s túl kocka de am nem rossz.. ak a samsung galaxy s2 sztm is jó meg nekm az tetszik h jó nagy a képernyője.. na m1 szal vlk tanács h mit érdemes vennem?
2011. nov. 10. 20:38
 6/27 anonim ***** válasza:
SG S2-t vegyed, ha az tetszik. Ez a legjobb androidos telefon és azért az Iphone 4S-nél is olcsóbb.
2011. nov. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
de én most nem az árra kérdeztem hanem h melyik a legjobb.. de most jelenleg akk az iphone 4s a legjobb ?
2011. nov. 10. 21:07
 8/27 anonim ***** válasza:
igen az a legjobb a piacon , teljesítményben felülmúlja a többit , de az iphone 5 lehet h csak 2 évre rá jön ki , semmit nem lehet még róla tudni , és amint látod az iOS 5 még az Iphone 3gs re is kijött , tehát te is elleszel látva , ha netán jövőre véletlenül kijönne 1 új Iphone (de ennek nagyonkevés az esélye)
2011. nov. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

"The iPhone 4S is the best smartphone you can buy now" - GIZMODO.


ami nem éppen egy szifonos lap, viszont mértékadó.

A note hardverben erősebb, de akkora, mint egy lapát..

2011. nov. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 bp1985 ***** válasza:
nem nagy az a 4,3 coll. Befér a zsebbe bőven.
2011. nov. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!