Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia X10 mini...

Sony Ericsson Xperia X10 mini pro telefonnak milyen az érintőképernyője? Sokáig bírja? Működő képes rendesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdés adott. Annyit még azért elmondanék, hogy pontosan mire gondolok.

Szóval. Nekem most egy Samsung S5230-asom van több mint másfél éve, az érintő képernyője nagyon jó, nem annyira érzékeny, és ez így pont jó. És ami a legfontosabb, hogy még mindig tökéletesen működik. Na mármost, Én úgy halottam (Többek közt Samsung rajongóktól), hogy az X10 mini pronak az a hibája, hogy nagyon hamar besz*rik az érintő képernyője, ez igaz?


Olyanok írjanak, akik tapasztaltak e téren.



2011. nov. 11. 06:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, haveromnak 1 hónapos az x10 mini pro-ja, s még nincs baja. Igaz, az még fiatal teló, de ezvan. Amúgy azért mondhatják, hogy hamar tönkremegy a kijelzője, mert ugye szétcsúsztatós a qwerty miatt, ezért a szalagkábelt könnyen el lehet cseszni benne. Nekem a Nokiám 1 évig bírta, aztán egyik napról a másikra elment a kép. De érzékelt még mindent, csak nem láttam. A kijelzője meg a sony-nak nagyon érzékeny, mint a többi új telóké.
2011. nov. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
teljesen más technológia a régi fos s5230 ban rezisztív van az új mobilokban kapacatív. Annyi közte a külömbség h míg a rezisztívnél egy képlékeny műanyagot nyomkodsz és a nyomást érzékeli addig a kapacativ panalek az elektromos toltés változását érzékeli amikor az újjad közelíted. A kapacativ pontosabb masszivabb ellenálóbb karcoknak jobban ellenáll.
2011. nov. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Már egy jóideje megvan az x10 mini pro-m (kb fél éve) és semmi baja ninsca kijelzőjének. Egyszer nekimentem egy billiárdasztalnak, úgy hogy a zsebemben volt, és betört rajta az lcd, de belül, és a külseje meg sem karcolódott. A kép felső sarkát nem láttam, 2 napja cseréltem ki az LCD kijelzőt itthon 10 perc alatt, és 3800 ért rendeltem vateráról. Tehát szerintem nagyonjó, és viszonylag olcsó a többi telóhoz képest. A qwerty billentyűzet meghibásodása erre a tipusra pedig egyáltalán nem jellemző. Azt olvastam külföldi fórumokon, hogy inkább az új mini pro-nak vannak ezzel gondjai, de az x10 mini pro az nálam megállja a helyét, pedig barominagy kocka vagyok, és hasznáom rendesen:D
2012. febr. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!