Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A sony ericsson Xperia X8as...

A sony ericsson Xperia X8as telefonon 24órás focin egy birka 20rossz ábrát rajzolt feloldásnál még én játszottam! Ezért lezárolt a telefon! A titkos kérdésre a választ nem tudom! Elfelejtettem:/ Mi a teendő? Hogy lehet megcsinálni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:

ha te játszottál éppen rajta akkor ő hogy rajzolt rá? nem értem...


24 órás foci?

hova jársz? pesten az az autoszerelős cucc?? izé Csonka Jani?

2011. nov. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oda adtam neki hogy vigyázzon le:) A bill zár pedig egy ábra volt.. de 20 próbálkozásnál blokkolt és azóta szar..!


Am meg nem pesti cucc volt:)

2011. nov. 13. 20:49
 3/4 GAbO1254 válasza:
akkor erre rábasztál, mer ha új szoftvert raksz a telefonra is megmarad a zár, anyám járt így egy samsung galagsy s-el :D
2011. nov. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írj be minden lehetséges betű-, szám-, és speciális karakter kombinációt a kérdésre.
2012. aug. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!