Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Próbálta már valaki a Skype...

Próbálta már valaki a Skype telefonos szolgáltatásait? Azt hallottam, hogy havi pár száz forintért ingyen lehet vezetékes és mobil telefonokat hívni. Valakinek van ilyen téren tapasztalata?

Figyelt kérdés
Már nézegettem a web oldalukat de nem nagyon igazodtam el rajta, inkább a tapasztalatokra vagyok kíváncsi.
2011. nov. 11. 19:37
 1/4 gabor.galilei ***** válasza:

Van, teljesen jól működik!

Én már több éve használom. A legolcsóbban erről lehet hívni hazai és külföldi számokat.

Itthon bárhova bármikor kb 6Ft/percért beszélhetsz, de külföldre is nagyon olcsó.

Díjtáblázat skype oldalain fellelhető, a legkisebb, neten előre fizetendő díj 10EURO. Ez nekem kb fél éves telefonálásomat fedezi :)

2011. nov. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ erre voltam kíváncsi, mert szeretném a mobilomra telepíteni a programot, hogy olcsóbban beszélhessek, mert sajnos manapság elég drága mulatság
2011. nov. 12. 00:29
 3/4 gabor.galilei ***** válasza:

Hogyan tudsz egyenleget vásárolni?

Belépsz skype-ba, ott a Skype menü alatt a "Skype egyenleg feltöltése" menüt választod. Régebbi verziókban ez a help menü alatt volt.

Ezután megnyílik egy kis ablak, itt lehet kiválasztani mennyiért akarsz venni egyenleget, 5-10-25EUR.

Meg kell adni személyes paramétereidet. Én csupa xxxyyfggsdf-t adtam meg. Fontos! az országot kiválasztani!! az Amerikai Virgin-szigetekek válaszd mert ott nincs ÁFA, ennyivel olcsóbb lesz!!. Ki kell választani a fizetési módot, ami vagy dombor nyomott kártya, vagy újabban banki utalás, de ez lassabb és talán + költségbe is kerül. Az automatikus feltöltésre vigyázz, mert esetleg automatikusan leszed magának pénzt ha az egyenleged kezd elfogyni, ne jelöld be ! Azután a fizetés teljesítése gomb megnyomásával fizess. kb ennyi.

Azt hiszem 1-2 nap eltelt mire megjelent az egyenlegemen és hívhattam.

Itt tudod megnézni mit mennyiért hívhatsz: [link]

Biztos nem írtam le mindent de kb erről van szó.

2011. nov. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Elnézést kérek a kérdezőtől,hogy kapcsolódom kérdéséhez!

Kérdezem : ehhez kell konkrét internetes előfizetés a telóra,vagy csak internet képes teló kell hozzá , ha így akarok hívni ?

2012. nov. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!