Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Iphone 4 8GB az USA-ból?

Apple Iphone 4 8GB az USA-ból?

Figyelt kérdés

Hali!

Azt szeretném megtudni,hogy ha rendelek Iphone 4-et az USA-ból akkor nem rakna rá minden hülyeséget vámot meg ilyeneket??

Mert kiszámoltam,hogy a szállítás Magyarországra mennyi lenne és mennyi idő.De az szerintem még semmi mert sokan írták,hogy kb ugyan annyi mintha itthon megvennéd.Ez igaz?


Kérem segítsen aki tudja,vagy aki már rendelt így.

Kösz előre is!


2011. nov. 12. 10:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
ott a magyar apple online store. az nem jó?
2011. nov. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Azért akarok usabol rendelni mert olcsóbb lenne.

A magyar store is ugyan olyan drága.

2011. nov. 12. 23:02
 3/20 anonim ***** válasza:
igen, amit mondtak igaz, vagy még drágábban is jönnél ki, mert szeretik egy kicsit felnyomni az árát, sajnos én már szívtam meg vámmal, igaz, hogy 500 Ft-ot spóroltam, szóval nekem még épp sikerült spórolni, igaz eredetileg 10ezret spóroltam volna, de hát nem jött be. persze ha szerencsés vagy, akkor átcsúszik a vámon.
2011. nov. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
és ha átcsúszik akkor kb mennyire jön ki összességében?
2011. nov. 12. 23:25
 5/20 anonim ***** válasza:

iPhone 4et az usaban csak elofizetessel lehet venni. (de ezt mar szazmillioegyszer leirtak itt a gyikon miert nem nezel utana????????)

Szoval bemesz a boltba es alairsz ket evet. Es akkor kapsz egy iphone-t olcsobbert mintha otthon venned. De a ket ev alatt ki fogja a szamladat itt fizetni? Ezt persze csak szemelyesen, internetrol nem tudsz rendelni elofizetesest, mert nem vagy itt... ergo ha elofizetes nelkul veszed akkor meg ugyanott vagy arban mintha otthon venned.

Raadasul be kell szerezned egy adaptert, nem nagy cucc, kis muanyag ize, de anelkul a magyarorszagi halozatban nem tudod a telot tolteni csak szamgeprol.

Tovabba nem lesz rajta garancia, es ha esetleg megall a gep, mert elofordulhat, akkor futkoshatsz javittatni amire a gatyad ramegy es mar nem is erte meg innen venni.


A vamosok szuroproba szeruen szoktak csomagokat megallitani. Ha a tiedet megfogjak, akkor az iphone ertekenek a 25%os afajat ki kell fizetned, kulonben nem kapod meg a cuccot.

Ha nem allitjak meg a csomagot, akkor meg mindig ott van a garancia dolog.


Higyetek el nem eri meg, mert ha megerne akkor en innen mar regen vittem volna haza ismiknek iphone-t, amire vam sem lett volna mert a hataron ugy megyek at vele, mintha a sajatom lenne!

2011. nov. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Te mi a sz*rról beszélsz? Kártyafüggetlen előfizetés nélküli iPhone-ról még nem hallottál? Inkább előbb TE nézz utána mielőtt itt játszod az agyad.
2011. nov. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

ma 15:39 Dragam, kepzeld tudom mirol beszelek, mert itt elek!

azert mondtam, hogy ha elofizetes nelkuli telot vesz azt mar nem eri meg innen venni, mert annak olyan az ara, mintha otthon venne. Es meg garancia sem lesz rajta!

2011. nov. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
es ha meg a vam is megfogja, akkor az afat is fizetheti...
2011. nov. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
lehet, hogy usában laksz, de ne mondd már hogy nem olcsóbb a független ott...elég felnézni ebay-re...az már más, hogyha fenn akad a vámon, akkor többe kerül mint itthon.
2011. nov. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ha ott élnél akkor tudnád ha ráírod, hogy ajándék, vagy megmondod a postán akkor nem kell fizetni vámot. Ha ott élnél tudnád, hogy semmit nem adnak garancia nélkül, főleg nem hivatalos Apple store-ból vett termékeket.


Amúgy meg: USA - kb 120.000 Ft, MO. - 154 990 Ft


Csak a postaköltséget kell kifizetni tömegtől és/vagy a csomag méretétől függ.

2011. nov. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!