Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont vennék. A Sony...

Telefont vennék. A Sony Ericsson Xperia Mini Pro, vagy a Samsung Galaxy Ace-e a jobb?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mini Pro. Igaz kisebb, de jobb a kijelzője, jobb a kamerája, jobb és erősebb processzora is van és majd idővel meg fogja kapni a 4.0-ás frissítést is.
2011. nov. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Pont ez a bajom vele. Ha kicsivel nagyobb lenne, már mennék is megvenni :)
2011. nov. 12. 13:18
 3/12 anonim ***** válasza:
Pont akkora, mint egy személyi-/diákigazolvány. Ha letakarod vele, nem látszik ki alóla.
2011. nov. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
napter: És miért volna szempont, hogy ha letakarom, akkor ne látsszon ki alóla?
2011. nov. 12. 13:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Inkább Nokia 500-at vagy 700-at vegyél. Sokkal jobbak.
2011. nov. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
13:56 köszönöm, sokat segítettél! Nem tűnt fel, hogy azok nincsenek az általam felsorolt választható opciók közt!
2011. nov. 12. 14:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja, nem azért írtam, mert szempont. Olyat veszel, amilyet akarsz. Igaz, hogy a Mini csak 3"-os, de zsebben kényelmesen elfér, amellett jól kezelhető, jól látható és tűéles kijelzője van.
2011. nov. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezt mind tudom, utána néztem a témának. Csak hát a döntés előtt még szeretném minél több ember véleményét megkérdezni (az volna jó, hogyha olyan írna, aki az egyiket, esetleg mindkettőt kipróbálta), hogy aztán majd a döntésnél a lehető legjobbat válasszam.
2011. nov. 12. 14:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is a kettő közül választottam kb két hónapja, és Mini Pro-t vettem. Igaz, hogy kisebb, de ízlés és megszokás kérdése, nekem pont kényelmes, mert fél kézzel is jól használható becsukva. Emellett gyorsabb, és minőségileg jobban megbízok egy SE-ban, mint egy Samsungban. A qwerty miatt persze a kettő nem igazán egy kategória, a minibe azonnal beleszerettem, ahogy megláttam - a specifikációját meg az árát.
2011. nov. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én egy hónapja használom a Minit, úgy voltam vele, ha nem jön be, eladom, aztán veszek helyette Defy-t.

Hát, marad ez. Nekem előny, hogy kicsi, fekete hátlappal, koromfekete háttérrel nagyon "elegáns" és minőségi érzetet sugall. Zeneileg veri a Sony mp3 lejátszómat, persze jó minőségű zenével és nem a gyári fülhallgatóval. A kép és videó megjelenítés szintén kiváló, minden gyorsabban fut rajta, mint az ismerősöm Ace-én.

2011. nov. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!