Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha van iphone-otok, ti mire...

Ha van iphone-otok, ti mire használjátok?

Figyelt kérdés
Csak ugy kiváncsiságbol :D
2011. nov. 12. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
zenehallgatás,internetezés (nagyon sokat) játék
2011. nov. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt szeretném még kérdezni,hogy ha internetezel rajta nem kell valami virus irto rá?
2011. nov. 12. 19:53
 3/6 anonim válasza:

Zene, film, internet.

Vírusok nem nagyon mennek rá, mert a legtöbb vírust nem telefonra, hanem Winfosra írják. Szerintem a Safari, és az iphone operációs rendszere elég biztonságos, tehát nem kell félned!

2011. nov. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Zenehalgatán , Netezés , Játékok ( infinity blade , Fruit ninja stb.) , Ha elutazom térkép , meg videóhívás - napi 1-2 (skype , face time)
2011. nov. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Zenehalgatás,netezés de leginkább játszás.Gameloftos játékokat játszok.(Modern combat, BlackStab, gangstar)
2011. nov. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
GPS, játék, internet, zenehallgatás, filmnézés... sorolhatnám még, hogy mire lehet használni. Én ha tehetem, már soha nem cserélem le az iPhonomat másfajta telefonra.
2011. nov. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!