Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia bluetooth headset-ek,...

Nokia bluetooth headset-ek, fülhallgatók és autós kihangosító csak Nokia telefonokkal használhatók (jól) vagy más telefonokkal, esetleg PC-vel is?

Figyelt kérdés
Vagy fordítva: Nokia telefon csak Nokia headset-tel működik (jól, optimálisan)? Mi a fő különbség a Nokia BH-100 BH-101 BH-102 BH-103 BH-104 BH-105 BH-106 BH-108 BH-109 sorozat tagjai között? Azt tudom, hogy a 103-as az sztereó. De egyébként, miben másak?
2011. nov. 12. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
tudomásom szerint mivel nem ilyen túldramatizált izé, mindennel lehet használni mivel bluetoothos. akármivel tudod használni ami támogatja(!) a bluetooth füleseket. pl. ha van egy mondjuk 4 éves telefonod, és elég buta vagyis nem támogatja a kihangosítást akkor hiába próbálkozol semmi értelme. de ezek a mai telefonok mindennel használhatók. PC-vel én BH-105-öt használok most :D
2011. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A bluetooth az egy teljesen univerzális szabvány. Mindegy milyen a bluetooth eszközök márkája. Egy Nokia bluetooth headset ugyanúgy használható bármilyen más telefonnal.
2011. nov. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Még csak az érdekelne, hogy a magasabb verziószámúak mennyivel jobbak? Pl. nagyobb hatótávúak vagy tovább bírja az akksi?
2011. nov. 12. 20:24
 4/4 anonim ***** válasza:

én most vettem a barátomnak bh216-ost. nagyon jó a zajszűrése, jó a hangminőség, és a motorola defymet is szereti.

a páromnak nokia n8-a van, természetesen azzal is kiválóan működik.

2011. nov. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!