Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SAMSUNG SGH-J700 kijelző...

SAMSUNG SGH-J700 kijelző miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy SAMSUNG SGH-J700-am és fél éve nemvolt bekapcsolva, amikor bekapcsolom most a kijelző teljesen fehéren világít, rezeg a telefon és ennyi fehéren világít és nem mutat semmi mást. 7 órán át töltöttem kikapcsolva de még mindig ugyanezt csinálja, egyszer volt hogy mutatta h samsung SGH-J700 azt utánna megint elfehéredett. Mi lehet a baj?
2011. nov. 13. 12:03
 1/7 lambo96 ***** válasza:

Lehet a szalagkábel elkopott, vagy elszakadt (az ami összeköti az lcd-t az alaplappal)

Nekem is rossz a j700-asom, kb. 1 hónapja nem szól a hangszóró és a kamera se jó, mert kicsit elszakadt a kábel, de attól még használható fülessel csak nem nagyon szeretném elrontani ezért inkább régi telefont használok.

Húú milyen regény :D

2011. nov. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hmm, értem, azóta néha tökjól beindul meg minden, csak elfehéredik ha sokáig nem nyúlok hozzá :D de akkor is szép lassan, meg olyan előtte mint ha a tükörből nézném a kijelzőt, jobbrol balra kell olvasni :/
2011. nov. 15. 16:01
 3/7 lambo96 ***** válasza:

Elég furcsa jelenség :D

Nekem még nem volt ilyen.

A szalagkábel van elszakadva kicsit sajnos :(

Minden esetre vidd el szervízbe.

2011. nov. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
MÁr mind1 szétszedtem azt bedobtam a tűzbe :D Volt benne magnézium ami szépen égett, aztán meg a parázs szikrázni kezdett tőle :D
2011. nov. 29. 05:33
 5/7 anonim válasza:

Nekem is van ilyen készülékem és ugyanazzal a problémával szenvedd és le vetem a kijejlző védőt és lehet látni hogy a szalagkábel sérült és az elenne a kérdésem hogy menyiért cserélik ki a kábelt?

mert én nem szeretném tűzbe dobni :DD

2012. júl. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 lambo96 ***** válasza:
Olyan szalagkábelt kapsz 2-5 ezer forintig, a cseréjét pontosan nem tudom mennyi lenne, de szerintem ez otthon is elvégezhető munka, ha megvannak a kellő szerszámok :)
2012. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a telefon nem ér 3000 et de kábel igen :/
2012. júl. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!