Telefon max 80e-ig?

Figyelt kérdés
Indokokat/okokat is pls!köcce :-)
2011. nov. 13. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:

HTC Desire


Indokok:

- Mert 75 ezer, tehát belefér a 80-ba.

- Ebből adódóan tavalyi modell, ezért az ára is kedvező

- A legjobb ár/érték aránnyal rendelkezik

- A 2010. év legjobb okostelefonja lett

- Még mindig versenyképes a felsőkategóriás készülékekkel

- Mert a legszebb (persze ez szubjektív), és 2 színben is kapható

2011. nov. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és a desire és a desire HD között csak a kijelző a különbség?
2011. nov. 13. 13:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem csak. Az ár is XD 20-assal drágább. Kiváló készülék a HD is, de annyival nem ér többet.

Mellesleg a HD kijelzője valóban nagyobb, de kevésbé éles, mert a felbontásuk azonos. Más különbség nincs, csupán a kamera. A HD kamerája 8 MP-es. Nekem Desire-öm van, a képek gyönyörűek, élesek, simán helyettesít egy olcsó kompakt gépet.

2011. nov. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nokia N8. Mert NOKIA!
2011. nov. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Nokia N8 valóban 80 ezer, de már nem mai darab és hardveresen is nagyon gyenge. Jó készülék, de nem egy oda-vissza veri, és nem a rendszer miatt.
2011. nov. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2011. nov. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Figyelmedbe ajánlanám ezért az árért a Sony Ericsson Xperia Pro telefont. Minőségileg tökéletes, a kijelző elég nagy hogy kényelmesen használhasd, és miáltal beépített QWERTZ billentyűzete van, így nem okoz majd gondot az érintőképernyős pötyögés, és ha nem azt akarod használni, akkor nem azt akarod. Próbáltam nagyon sok érintőképernyős telefont, nem vagyok buta hozzá, de személy szerint nem szerettem meg, egy rövid időn belül zavart. Vettem beépített billentyűzeteset, és imádom. Jobb inkább egy olyat választani, így később tudsz változtatni, ha már nem jó az érintőképernyő. És természetesen sokkal gyorsabb vele minden :) Ilyen telefonok még: HTC Desire Z, Sony Ericsson Xperia Mini Pro(az új), ezek még nagyon jó teljesítményt nyújtanak.
2011. nov. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmivel sem jobb a qwerty. Nem gyorsabb, lassabb vele a gépelés. Idegesítő, amikor kopognak a fizikai gombok, maga a gomb idővel kopik, a billentyűzet által a teló vastagabb és ez az egész már nem is divat.
2011. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én nem is divatból mondtam és nem is divatból használom, a kopásról meg annyit hogy nekem évek alatt nem sikerült elkoptatni egyet sem, nem tettem tönkre egyet sem, és nem tudom hogy miért alapfeltétel hogy egy telefon 1 centinél is vékonyabb legyen. Azokat könnyebben le is lehet ejteni.
2011. nov. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!