Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az androidoknak lehet a...

Olaybence kérdése:

Az androidoknak lehet a memóriakártyájukra tenni játékot?

Figyelt kérdés

a haveromnak van egy zte blade-je és azt mondja hogy az android az szar mert nem lehet rá sok játékot tenni mert nem engedi hogy a memóriakártyára telepíts játékot

ez igaz?????????

(és sony ericsson xperia play-t akarok venni ha ez számít)


2011. nov. 13. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
érdekes, nekem szinte mindent a memóriakártyára telepít az android... amit nem, annak a többségét is át lehet tenni, minden gond nélkül...
2011. nov. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

és mid van?

mert lehet hogy típus függő mert hogy megmutatta és igaz hogy az csak 1 játék volt de nem tudta átrakni vagy lehet azért nem mert ő torrent-el letöltötte és ingyen rárakta a fizetős játékokat

2011. nov. 13. 15:36
 3/7 anonim ***** válasza:
2.1 és a régebbi rendszereknél nem lehet csak Ha Egy kicsit beletúrsz a rendszerbe. 2.2 és az újabb rendszereknél viszont amelyik alkalmazás támogatja a kártyára telepítést az többnyire oda települ, vagy utólag át lehet helyezni oda.
2011. nov. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ó köszönöm és ez akkor csak attól függ hogy milyen a rendszere .... okéh köszi

és a támogatott az milyen? mert a haverom mondom torrentről szedi le ingyen... és hogy ez számít hogy onnan szedi le nem pedig a market-ről?

(tudtok mondani jó oldalt ahonnan ingyen le lehet szedni játékot és megbízható?)

2011. nov. 13. 16:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem függ, hogy honnan van az alkalmazás.
2011. nov. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez csak attól függ, hogy milyen rendszer van a telefonon, hogy engedi-e az áthelyezést. Például az Xperia Playen levő rendszer már támogatja ezt a lehetőséget gyárilag is, nem kell hozzá főzött rom és nem kell rootolni sem. Amúgy az egy nagyon jó telefon, már próbáltam, nagyon szerettem. Jó választást :)
2011. nov. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy galaxy minim van és azon igaz hogy nem a memória kártyára telepítí..
2011. nov. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!