Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Beviz Elek kérdése:

Mi lehet az oka annak, hogy a telefonon levő fényképeke egy része néha megváltozik. Más színű lesz, arra emlékeztet, mint amikor a tv-be rosszul van bedugva az antenna és a kép lejjebb csúszik, ami meg emiatt eltűnik az fent más színnel megjelenik?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok a nevedhez, mosolyt fakasztott az arcomra. :)


Aztán: fel kellene tenned egy képet amin tapasztalod ezt a jelenséget mert a leírásod nem egyértelmű. Elsőre talán arra tippelnék, hogy az automata fehéregyensúly beállításod téved, de ha látnám, akkor biztosan meg tudnám mondani.

2011. nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos már nem megy, mert ez a teló egy nagy sz.r. Magától törölte az összes képet, amit a kamerával készítettem és csak ezeknél jelentkezett a probléma, a töltötteknél nem.


A fényképezés pillanatában semmi gond nincs, de van, hogy egy héttel később eltűnik a kép (mint most) és van, hogy csak más színű lesz a fele, harmada. Kb mint amikor a képeket húzogatom (érintőkijelzőn), és váltás közben mintha valami történne vele. Arra gondoltam, hogy amikor léptetem, akkor néha kicsit megakad a telefon, majd az akadás pontjától (ami akkor kilógott a kijelzőről) a kép narancssárgásra színeződik, a minősége megromlik.

De ugye ha kicsit belassul a telefon, a képet nem írhatja át.. Bár ha magától töröl, mindent kinézek belőle...

2011. nov. 13. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyenre gondolsz mint ez?


[link]

2011. nov. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Holnap délután megnézem gépen. A teló nem nyitja meg, mert túl sok átirányítást tartalmaz a link.
2011. nov. 13. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!