Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tekefont ajánlotok nekem?

Milyen tekefont ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés
3 megkötésem van: a legfontosabb,hogy kapacitív legyen a képernyője. A másik, hogy max. 60e Ft legyen. A harmadik, hogy színes legyen:D
2011. nov. 14. 20:45
 1/8 A kérdező kommentje:
*telefont, bocsi:)
2011. nov. 14. 20:46
 2/8 anonim ***** válasza:

Tekefon XDXDXDXDXDXDXDXD Kidőltem!


Na, komolyra fordítva a szót, 60 ezerért a legjobb ár/érték arányú telefon a Motorola DEFY. Ha a minőség fő szempont, akkor ajánlom még a HTC Wildfire S-t.

2011. nov. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy még esetleg a SE Xperia Mini. Tudását tekintve jó, és olcsóbb is. Én személy szerint nem vagyok oda a japán-svéd gyártóért, de sokan kedvelik ezt a kis kütyüt.
2011. nov. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Motorola Defy?
2011. nov. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem őket:) Mindenkinek megy a zöld kéz:D
2011. nov. 14. 21:42
 6/8 anonim válasza:
htc wildfire s kapható t-mobilnál előfizetés nélkül 50ért, fekete, fehér, rózsaszín lila, a HTC nagyon megbízható márka, nagyon minőségiek a készülékaik, plusz itt az androidra rámegy egy htc sense, ami nagyban növeli a jóságfaktort :P negatívuma viszonylag kicsi és gyenge felbontású kijelző, de még így is nagyon megéri
2011. nov. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Xperia mini.


T-mobile-nál most 40k karácsonyi akcióban.

2011. nov. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Danee777 válasza:
én is sony ericcson-t ajánlanák.... ;) nekem már évek óta csak sony-m van és nem is nagyon kell más márka.... jól néz ki, okos, megbízható, strapabíró és minden megvan benne ami csak kel... nekem Sony Ericcson Zylo telllám van és atom jól bírja pedig már 4-szer a betonra esett..... na ez elég meggyőző? :D
2011. nov. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!