Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE skate or HTC wildfire s...

ZTE skate or HTC wildfire s or SAMSUNG galaxy ace or MOTOROLA defy?

Figyelt kérdés

ez a 4 teló jön be nagyon mégsem tudok dönteni! most mindegyik 0ft a T-mobile nál mediamánia m dijcsomagban!

szerintetek?


2011. nov. 14. 21:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Defy.
2011. nov. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
A Defy tudja a legtöbbet ezek közül.
2011. nov. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Tudás: DEFY -> Wildfire S / Skate -> Ace


Minőségeg: Wildfire S -> DEFY / Ace -> Skate


Összegezve (ár/érték arány): DEFY / Wildfire S -> Ace / Skate

2011. nov. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
esetleg még a se live.
2011. nov. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Defy-m van, király nagyon, főleg custom ROM-mal. Wildfire-t semmiképp. Skate-t nem fogtam még a kezemben, de úgy hallottam, hogy a túlméretezett kijelzőt nem bírja kompromisszumok nélkül a procija. Galaxy Ace, a Wildfire-rel tudna versenyezni az utolsó helyért.


Defy: 1GHz-en használom, 2GB belső memória, ebből kb. 1.2GB marad az android mellett. 32GB-ig bővíthető SD, nekem Class10-es 16GB-os van benne. 512MB ram, kijelző felbontás 854x480. Játékok, HD videók lejátszása probléma nélkül. Kamera 5 megapixel, 854x480 szélesvásznú videót tud felvenni custom rommal. Ügyeskedve HD videó felvételére is rávehető. Vízálló, ütésálló (teszteltem sajnos sokszor).

2011. nov. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Utolsó: tudni kéne, hogy itt a Wildfire S-ről volt szó. Hangsúly: S
2011. nov. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
tudom, hogy Wildfire S-ről van szó, ami annyiban különbözik, hogy a kijelző a szánalmas 320x240-es felbontásról 320x480-ra javult, teszem hozzá ezt olyan áron, hogy a színek 16M-ről 256K-ra korcsosultak. Ez a kijelző még majdnem szarabb, mint az elődé. Gyorsabb proci.. 530MHz-ről 600-ra. Észrevehetetlen, viszont a kijelzővel együtt jobban szívja az akksit. 384MB helyett 512MB ram. Talán az egyetlen pozitív változás. Attól, hogy ott az S, még nem biztos, hogy az jelent akármilyen minőségbeli ugrást is.
2011. nov. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
xperia mini, most a karácsonyi akcióban domino-val is csak 40k...
2011. nov. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Defy
2011. nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 APufiRizsa válasza:

Nekem Defym van MIUI custom rommal 1,1 Ghz es proci mindent nagyon szépen futtat legfrissebb 2.3.7es oprendszer. Nagyon megbízható, strapabíró telefon. A romnak köszönhetően 2 és fél napot simán bír használat és folyamatos 3g mellett :P De ha az esetleg fontosabb h nagyon nagy legyen a kijelző akkor a ZTE esetleg még egy jó választás lehet, nem tudom h custom rommal mit lehet elérni vele...

a másik két készülék hanyagolható, a HTC nagyon túl van árazva a neve miatt. Az ace meg szerintem nem éri meg (kis felbontású képernyő, keveset bír az aksi, 600mhz ról gyárilag 800mhzra húzott proci)


tehát képernyő méret vs. inteligencia, strapabíróság

2011. nov. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!