Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez az aksi meddig bírná?

Ez az aksi meddig bírná?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy ennyiért valami vackot adnak. Szerintetek milyen? Átverés az egész?

[link]


2011. nov. 14. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Az van oda írva, hogy új. Ezenkívül az is, hogy a garancia 1 hónap. Akkor szerinted milyen lehet?
2011. nov. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem úgy, hanem, hogy bírná több, mint 1 napig? Vagy csak kamu lehet? S valami szutyok, ami még az eredetinél is rosszabb?
2011. nov. 14. 22:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én bele nem tenném a telefonomba. Nem kívánom lerobbantani a fél arcom telefonálás közben.
2011. nov. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az a CE jelölés elméletileg azt jelölné az akksin, hogy megfelel a vonatkozó uniós előírásoknak. Persze az csak két betű, nem jelent semmi extrát.


Azt hiszem a gyári akksi 1650 mAh, szóval ha ez annyit tud amennyi rá van írva, akkor kb. kétszer akkora a kapacitása. Elméletileg kétszer annyi ideig is kellene bírnia.

2011. nov. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
rendben, akkor nem is lenne baja?
2011. nov. 15. 04:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Na ez egy jó kérdés, amit nem lehet 100% biztosra megválaszolni. Azt a két betűt a gyártó teszi rá, hogy itt igazat mond, vagy csak a kínaiak alkottak megint, annak a megmondásához én kevés vagyok. :)
2011. nov. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A vaterás megveszi itt 1500 forintért, neked meg eladja egy ezres + postaköltség felárral.

Akkor inkább vedd meg olcsóbban, amúgy semmi gond vele, rendesen működik.

[link]

2011. nov. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nembaj, már megvettem 2 napja, ma postázza. Mert sűrgősen kellett az aksi, mert simán pár óra alatt lemerül..
2011. nov. 15. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!