Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem ajánljátok nekem a...

Miért nem ajánljátok nekem a blackberry 8520-at?

Figyelt kérdés
az lenne a helyzet hogy akarok egy ilyen telefont, de kéne pár ellenérv, vagy valami hiányosság, amire felhivjátok a figyelmem.
2011. nov. 14. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:

A BB alapvetően üzleti telefon és, hogy használni tudd kell hozzá:

- telefon előfizetés

- net előfizetés

- BB előfizetés


Itt egy rövid leírás:

[link]


Egyébként ma rengeteg ember vesz BB-t közben meg azt sem tudják, hogy mire való, és mivel nincs hozzá előfizetésük így használni sem tudják a telefon plusz funkciót.

2011. nov. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én már korábban elolvastam ezt a mobilarénás linket, viszont én sem fizetnék elő ezekre a szolgáltatásokra, mert annyira nincs szükségem erre. nekem a legfontosabb szempont a telefonálás, az üzenetküldés, a zenelejátszó, a wifi, és a hosszú készenléti idő, mert azt is olvastam hogy nagyon sokáig bírják. viszont nem szeretnék ilyen érintőképernyős, androidos divattelefont.
2011. nov. 16. 08:59
 3/6 anonim ***** válasza:
A hosszú készenléti időben annyira ne légy biztos, ha sokat használod akkor naponta töltheted őket. Keress inkább egy stabil nokiát.
2011. nov. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én is ilyet szeretnék de nagyoon :)
2011. nov. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
tehát akkor wi-fi van rajta? egy másik érdelődő:)
2012. jún. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ja és kedves válaszoló! konkrétan milyen nokiára gondoltál?:)
2012. jún. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!