Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OneTouch telefon...

Alcatel OneTouch telefon gyorsan merül. Miért?

Figyelt kérdés

Most vettem,vadonat új és hallgatok rajta 1 óra zenét összeevéve egész nap meg max 3 óra facebook és ezt nem birja ugy ki h egész éjszaka töltőn volt.

Haloottam hogy gyárilag keveset bír az akkujuk ezeknek a teloknak,de ennyire??

Nincs vmi megoldás??


2011. nov. 15. 18:06
 1/2 anonim válasza:
Az érintős telók nagyon gyorsan merülnek, legalábbis nekem ez a tapasztalatom. Nekem is volt (de le is cseréltem), és a családban is van nem egy, és úgy is legalább három naponta kell tölteni, hogy az illető sem zenét nem hallgat rajta, se nem netezik és nem is telefonál valami sokat. Az enyém samsung volt és zene hallgatással és netezéssel másfél-két napot bírt.
2011. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért merül gyorsan mert használod. Túl sok mindennel van megpakolva a telefon, de a jelenleg használt aksik ezt nem bírják erővel. Meg az Androidos telefonokra amúgy is jellemző, hogy gyorsabban merülnek.

Amivel spórolhatsz az az, hogy a 3G helyett nyugodtan használd 2G-n a telefont. A 3G-t inkább akkor használd ha mobilnetezni akarsz vele. Akkor a GPS-t is kapcsold ki ha be lenne, meg a wifi is legyen kikapcsolva ha hosszabb ideig nem használod.

2011. nov. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!