Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet felokosítani a...

Hogyan lehet felokosítani a régi telefonomat?

Figyelt kérdés
Nekem egy LG GS290-esem van és szeretném felokosítani, hogy legyen rajta mobilnet.
2011. nov. 15. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy telefont nem lehet felokosítani. A mobilnet meg nem attól függ, hogy okos-e a telefon vagy nem. Bemész a szolgáltatódhoz vagy felhívod az ügyfélszolgáltot és megmondod, hogy te a telefonodon akarsz netezni és, hogy akarsz kötni a kártyádra valami mobilnet előfizietést. Ha előfizetős vagy majd hozzácsapják a számládhoz, ha kártyás akkor meg levonják a havidíjat. Havidíj nélküli csomagokat meg nem érdemes kötni még ha nem is neteznél sokat, mert akkor is rámegy a gatyád.
2011. nov. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Belekotorsz a pénztárcádba és befizetsz egy kis net elérésre.

Mondjuk ezzel a telefonnal tök fölösleges erőlködés ...

2011. nov. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 blex ***** válasza:

te a klikkre gondolsz ( [link] )

tulajdonképpen igaza van az előttem szólóknak - ez csak egy marketingszöveg. de attól még így hívják. okostelefon nem lesz belőle, de "okosabb" lesz, mert lesz rajta internet.

2011. nov. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt. Majd átgondolom.
2011. nov. 20. 11:27
 5/9 anonim ***** válasza:
a klikkes szlogen hogy okosítsd fel meglévő telefonodat csak a telenornál érvényes, ha az vagy bemész a telenorhoz és megmondod hogy klikket akarsz el is mondják hogy kell vagy meg is csinálják
2011. dec. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja és az ingyen van nem kell fizetni semmikor érte ha túlléped a 100megát akkor sem
2011. dec. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A havidíj a 4. hónaptól automatikusan 990 Ft. Az adott számlázási időszakban felhasználásra nem kerülő forgalmi keret a következő számlázási ciklusra nem vihető át. Ha elhasználod a 100 MB-os keretet, belföldön akkor sincs túlforgalmazási díj, de az adatforgalom sebessége 32/32 kbps lesz. A sebesség-lassítás a számlázási ciklus lezárultával megszűnik.
2011. dec. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazából T-online-os vagyok és igen és csak a WIFI vagyis az internetre gondoltam! :)
2012. febr. 5. 20:02
 9/9 one ask válasza:
Ugy, hogy veszel egy okostelefont.
2012. febr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!