Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Erosebb RAM vagy erosebb...

Erosebb RAM vagy erosebb PROCESSOR?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lenne 2 telefon, egyiknek erosebb a processorja, a másik meg a RAMja. SE Xperia Neo 1GHZ processor, 512 ram a másik meg SE Xperia Arc S 1,4 ghz proci és 320 ram. Melyik a gyorsabb, befagyásmentes telefon? Esetleg mire van a ram és aprocessor a telefonokban? Koszonom.
2011. nov. 16. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Az internethez és a filmezéshez játékokhoz van benne proci meg ram.

Lényegében telljesen mindegy mertha hibás a softver akkor is fagyhat. játékokhoz a magasabb proci teljesítmény a jobb. ha filmezel netezel videózol rajta akkor a több ram a jobb, hogy melyiket vedd meg azt én nem tudom.

2011. nov. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nyúlós lónyál ***** válasza:
1GHz fölötti processzorokat nem használ ki az átlag felhasználó, a játékmániásokat kivéve. Úgy gondolom, ha összegezzük a dolgokat, az 1GHz 512MB RAM jobb párosítás.
2011. nov. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van, esetleg 1 GB mégjobb, de aki azzal akar villogni, hogy neki 2 magos sgs2-je van, az is ugyanazokat az alkalmazásokat használja, amit elbír az 1 magos 1 ghz-s teló is. szóval a neo is elég szerintem :) meg olcsóbb.
2011. nov. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat, tokéletesek voltak. Pont erre voltam kiváncsi. Már csak azt kérdezném meg, hogy nincs-e valakinek tapasztala a Neo-val. Milyen telefon? Legfobbképp az érdekelne, hogy mennyire lassul be, esetleg befagy-e.
2011. nov. 16. 16:44
 5/5 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ilyen hardveres adottságokkal csodálnám, ha lefagyna. A Sony egész ügyesen megoldja, hogy a kezelőfelület gyors, rugalmas és gördülékeny legyen.
2011. nov. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!