Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Állandóan zaklat a vodafon a...

Állandóan zaklat a vodafon a nyerméyjátékával (? )

Figyelt kérdés

Jön az sms folyton a 1777 ről hogy ki nyert legutóbb meg töltsem fel és én is nyerhetek. DE EZ ENGEM NEM ÉRDEKEL!!!

Visszaküldtem egy konkrét válasz smst hogy szálljanak már le rólam mert ezzel van teli már a címtáram.

Erre visszakaptam egy üzenetet a 1777 ről ugyancsak a nyereményjáték töltsem fel stb.. Én már nagyon unom.. Mindig mikor jön egy sms megnézem hátha fontos. És idegesító mikor kimászom féláloman az ágyból csak azért hogy elolvassam ki nyert múlthéten. (Ki a f@szom érdekli?!) Én nyerni sem akarok. Sőt azt se hiszem el hogy bárki is nyer ilyennel. Kiírhatok én is neveket hogy nyert Váci Irén vagy Nagy István elhiszi ezt valaki??

Egyáltalán hol lehet ezt a szolgáltatást lemondani? Lelehet?


2011. nov. 16. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ügyfélszolgálatot felhívod.
2011. nov. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Valóban rohadt idegesítő, mikor az ember vár egy fontos vagy bármilyen sms-t és rákásszámra jönnek az olyan üzenetek, hogy nyerjen ilyen meg olyan telefont, meg töltse fel ennyivel a kártyát meg blabla...
2011. nov. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!