Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt Samsung GT-S5230...

Használt Samsung GT-S5230 megér 14ezer Ft-ot?

Figyelt kérdés
Új ára 20ezer Ft, most meg tudnám venni 14ezer Ft-ért, 23 hónap garanciával. Szerintetek megéri?
2011. nov. 16. 12:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, hogy független.
2011. nov. 16. 12:55
 2/10 anonim ***** válasza:
nem...nemrég 15-ért árulták a vodánál meg a telenornál újonnan, kártyásan. Amúgy max 5-8 ezer ft-ot, ér de méginkább semmit, mert hihetelenül gagyi egy telefon.
2011. nov. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jelenleg egy független telefonról van szó, melyre 23 hónap garancia van, amiről pedig Te írsz, az vodafonos vagy telenoros és újonnan is csak 12 hónap garancia van rájuk. Úgy gondolom a +11 hónap nem elhanyagolandó dolog.

Az általad említett max 5-8 ezer Ft-ért hol kapnék hasonló feltételekkel ilyen telefont? Mire alapozod az állításodat mely szerint a telefon hihetetlenül gagyi?

Több pénzért biztosan magasabb minőséget kapnék, de most nem ez volt a kérdés.

Mindenesetre köszönöm a válaszodat!

2011. nov. 16. 13:38
 4/10 anonim ***** válasza:

elég lenne a keresőbe beírni, de azért leírom újra a fő hibáit:


Nagyon lassú

Kezelhetetlen az érzékelten, olcsó rezisztív érintőpanele miatt

Évente (vagy méghamarabb) tönkremegy az érintője és cserélni kell

Rohadt gyakran szoftverhibás lesz, és lehet futkozni vele a szervízbe


14-ér sokkal jobb, megbízhatóbb gombosat (vagy akár érintőset) is kapsz.

2011. nov. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*kezelhetetlen az olcsó, érzéketlen rezisztív érintőpanele miatt
2011. nov. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
nekem volt ilyen és szerintem szar mer 1 kis esötöl tökrement
2011. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Legjobb tudomásom szerint a telefon nem esőálló, ezért nem meglepő, hogy a nem rendeltetésszerű használattól tönkre ment.
2011. nov. 16. 14:28
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
pár csepp esőtől azért nem sok telü megy tönkre...amúgy ez attól is tönkremegy, ha leteszed az asztalra
2011. nov. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
szerintem se vegyél ilyen telefont, de ha nem lehet róla lebeszélni téged akkor értelmetlen ez a kérdés.
2011. nov. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A lányom szeretne egy érintőképernyős telefont, amivel fényképezni és mp3-at hallgatni is tud. Neki ez a három dolog számít, amit korára való tekintettel meg is értek.

A helyen ahol lakunk nincs Vodafone térerő, ezért csak a másik 2 mobilszolgáltatónál néztem meg a kínálatot. A legolcsóbb ilyen jellegű telefont 20.000Ft-ért kínálják 12 hónap garanciával.

Most lenne lehetőségem megvásárolni a kérdésben szereplő telefont, és úgy gondolom ezek ismeretében ez jó választás lesz. Az eddigi válaszadók csak a véleményüket írták le a telefonról, de a kérdés nem ez volt! Elhiszem, hogy ennyi pénzért nem várhatok el csúcsminőséget.

Sajnos csak azután olvastam el a régebbi kérdéseket miután én feltettem a sajátomat. Pedig abból kiderült volna, hogy milyen jellegű válaszokat fogok kapni. Ha olcsó telefont veszek akkor egy lúzer vagyok, ha drága telefont akkor pedig egy nagyzoló sznob. A válaszadók szerint nem jó sem a Nokia, sem a Samsung, sem az iPhone, ...

Akkor kíváncsi vagyok, hogy ezek ismeretében ki melyik telefont ajánlja. 14 ezer Ft-ért minimum 23 hónap garanciával...

2011. nov. 16. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!