Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy Minibe nincs...

A Samsung Galaxy Minibe nincs játék alkalmazás?

Figyelt kérdés
mert nekem nincs benne, se alkalmazás, se a játék helye. elromolna a telo ha töltenék le játékot a saját képméretére
2011. nov. 16. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Jól látod, hogy nincs játék. Alkalmazásnak azért kéne lennie rajta pl. Market, Gmail, Gtalk, Google Search, Maps, meg ezek.

Ez amúgy általános dolog androidnál, hogy nincs benne játék, vagy ha van az se sok.


elromolna a telo ha töltenék le játékot a saját képméretére

Ez nem gondolod, hogy kicsit baromság? Miért romlana el attól egy telefon, hogy teszel rá játékot? Azért van a Market, hogy onnan tölts le rá dolgokat.

2011. nov. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem tudom, de itt egy link ahol vannak rá játékok. nézd meg. akkor miért nincs rajta.

amúgy naaa, alkalmazást a játékokra értettem. többi amiket felsoroltál azok vannak benne.


[link]

2011. nov. 16. 19:18
 3/3 anonim ***** válasza:

akkor miért nincs rajta.


Ezt most kérdezed vagy mondod? Mert ha mondod akkor, mondod. Nem tudok vele mit kezdeni. Ha kérdezed akkor meg tegyél kérdőjelet a végére és az a válaszom, hogy nem tudom. Nem igazán szoktam ilyeneken gondolkodni, hogy miért nem tettek rá alapból játékot. De androidnál ez nem is annyira lényeg, mert könnyedén lehet rá tölteni.

Az oldalt amit linkeltél megnéztem, jó is, de valahogy mindig a Marketra vezetett rá. Szóval akkor egyből lehet a Marketet is használni.

2011. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!