Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry 9300-án tudom a...

Blackberry 9300-án tudom a wifi-t használni?

Figyelt kérdés
úgy értem:elő kell fizetnem ahhoz hogy tudjak netezni?...vagy hogyha wifi lefedettségben vagyok akkor tudom azt is használni és nem kell rá előfizetni?
2011. nov. 16. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Háát elvileg ha wifin tudod fogni a netet akkor nem kell hozzá előfizetés, de hallottam már olyat is hogy BIS előfizetés nélkül nem működött rendesen a wifi. Próbálod és nem megy? Vagy mi a helyzet? Szolgáltatód? Én az a baj ezt nem tudom mert nekem az összes BlackBerry-mre elő volt fizetve a BIS, úgyhogy soha nem jött elő ez a probléma. De elvileg működnie kellene. Írj egy kicsit több infót.
2011. nov. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bp1985 ***** válasza:
Olvasd el, mi az a wifi, és rájössz.
2011. nov. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

a múltkor vonattal mentem hazafelé és az állomáson mellettem ült egy pali és elkezdtünk beszélgetni majd elkezdett youtubeozni a blackberryn én pedig kérdezgettem róla hogy jó-e? stb...és erre mondta hogy nagyon megvan vele elégedve stb...aztán ment a vonatja és a srác nevét vagy legalább e-mail címét felejtettem el megkédezni hogy tudjak még kérdezni...és most kinéztem ezt a telót de nem tom előfizetéssel együtt megérné-e

egyébként volt wifi az állomáson

2011. nov. 17. 19:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy megéri, hogyha főként kapcsolattartásra keresel egy kütyüt és nem bánod hogy nem egy csilli-villi színes szórakoztató-elektronikai cikked van, akkor a Bleki tökéletes választás. A 9300as anyaghasználatában annyira nem prémium minőség, de jó a software, gyors, könnyen, precízen lehet navigálni a cuccok és alkalmazások között, és gépelni is nagyon jó a qwertz-en. Ha a klasszikus értelemben vett telefont keresel akkor vedd ezt, ha valami villogós érintőképernyős játékgépet akkor vegyél iPhone-t vagy HTC-t.
2011. nov. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
- a
2011. nov. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!