Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem csöng ki az Iphone 4...

Nem csöng ki az Iphone 4 telefonom amikor hívnak és én sem tudok telefonálni, más telefonban működik a simkártya. Mit tudok csinálni vele?

Figyelt kérdés

Máskor is volt ilyen akkor pár óra múlva helyrejött, de ez akkor sem normális egy ilyen telefonnál.

SMS-t sem tudok küldeni meg fogadni. A másik félnél kicseng a telefon, nálam meg semmi :(


2011. nov. 16. 21:49
 1/5 bp1985 ***** válasza:
Elvinni a szervizbe, kivéve ha szürkeimportos, és gsmline-nál, vagy ilyen helyeken vetted. Ott elhajtanak, mivel ők sem tudják bevinni az apple-hoz.
2011. nov. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a férjem vette kint Angliában és a papírjai is kint vannak nála, amúgy szolgáltatónál vette, minden gyári eredeti. Gondolom papírok nélkül szóba sem állnak velem?! :(
2011. nov. 17. 08:52
 3/5 anonim ***** válasza:
hanyas iOS fut rajta? jailbreak-elve van e a telefon? restore-olni próbáltad már? - ezután talán tudok segíteni
2011. nov. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy tipp: vedd le a PIN kód védelmet a SIM kártyáról.
2011. nov. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

5.0.1-van rajta, és nincs jailbreak-elve. és pin kód kérés is ki van kapcsolva.

restore-olni nem próbáltam még, pontosan nem is tudom, hogy az hogy megy. :O

2011. nov. 19. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!