Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elázott a Sony Ericsson...

Elázott a Sony Ericsson w595-öm, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mentem fürödni, gondoltam amíg csorog a víz, hallgatok zenét. Sajnos beleejtettem a telefonom a vízbe. Villámgyorsan kikaptam a vízből, szétszedtem, picit törölgettem (picit) tényleg mindent kiszedtem, utána kiráztam belőle a vizet. 1 órával később összeraktam és működött. Megint szétszedtem, pár perccel később összeraktam és semmi! Pislákol, villog a kijelző, világítanak a gombok és kész. Azt olvastam egy oldalon, hogy 3 napig hagyjuk száradni. Aztán rakjuk össze. Lehet, hogy ez rövidzárlat? Ha igen, menthető?
2011. nov. 16. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
vidd el egy szervízbe és csinálnak ultrahangos mosást. Ha az sem jön be, akkor kuka
2011. nov. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bp1985 ***** válasza:
Minek kellett összeraknod? 5milliószor le van itt írva, hogy jó pár napig tilos összerakni. Rizsbe be, majd kiszed 4-5 nap után.
2011. nov. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ááá a rizs nem ér semmit...szervízben letisztítják alkohollal az alkatrészeket, vagy ultrahangos mosóba rakják.
2011. nov. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bp1985 ***** válasza:

ááá a rizs nem ér semmit...


2 telefonomból 2 javult meg tőle, de tényleg igazad van. Meg jópár még az enyémen kívül. Csak nem gsm boltos vagy?:)

2011. nov. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem attól javultak meg, hanem egyszerűen csak szerencséd volt. Amúgy igen, GSM szervizes. asdfvb vagyok :D
2011. nov. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szia,

ha jó állapotban van a külső akkor én megveszem tőled a kasznyit.

ha érdekel küldj üzenetet. köszi, csőcső

2011. nov. 17. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hali! Kösz a kommenteket, megvártam, hogy megszáradjon, összeraktam, és ugyanúgy működik. Ezúttal üzenném is, hogy nem tudtam, hogy nem lehet összerakni, de köszi :)
2011. nov. 19. 16:36
 8/9 anonim válasza:
És akkor neked mostmár jól müködik?Mert velem tegnap történt ilyen incidens..és én sem tudtam hogy nem lehet összerakni utána :( Müködött is egy napig..aztán se kép se hang :( Hagyjam szétszedve pár napig?Garanciás még de gondolom ha rájönnek hogy viz érte már nem lesz az :'( 30ezres teló azért jó lenne ha megjavulna..
2012. márc. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ja de az enyém sony ericson xperia x8 nemtudom van e különbség...mert régen volt egy k660i-m,az szegény számtalanszor fürdött,és a mai napig üzemel!
2012. márc. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!