Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg lehet e javítani vagy...

Meg lehet e javítani vagy dobjam ki a kukába?

Figyelt kérdés
Vaterán vettem egy sony ericsson xperia x8 típusú telot használtan.. Tökéletesen működött, míg egy két hónap után hirtelen se kép se hang. Kiderült, hogy letiltották, mivel, az előző tulaj tartozást halmozott fel. Az érdekelne, hogy valamilyen módon meg lehet e buherálni, vagy pedig helyezzem a kukába. Az előző tulaj persze nem hajlandó rendezni a tartozását....
2011. nov. 17. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán javítható, mindenesetre az eladóból érdemes lenne visszakérni (kiverni) a vételárat.
2011. nov. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg a telefon nem függ a sim től. A tartozást a simmel halmozod és független a telótól. Próbálkozz az ügyfélszolgálatnál személyesen, hoby te megvetted a készüléket, azt saját kártyával használod, ami ha rendezett ugyan miért kellene korlátozni a készüléket. Ha a készülék lopott, olyankor szokták lérni a készülék száma szerinti tiltást, hogy ne használhassák. Szerintem a szolgáltatóval mindenképp beszélj, és azzal is aki átvert.
2011. nov. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az eladó persze semmilyen üzenetre nem reagál és úgy láttam, hogy a vateráról is kitiltották... Mindenesetre tanultam az esetből.
2011. nov. 17. 09:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azért nem hagynám ennyiben, főleg ha nem volt olcsó a telefon.

Elvileg minden adatod meg kell, hogy legyen róla, azt nem mondom, hogy pereld be, de nyugodtan feljelentheted.

2011. nov. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!