Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapok meg az smseket...

Nem kapok meg az smseket Xperia X10 Mini Pro-n, mit tegyek?

Figyelt kérdés
a napokban többen is mondták, hogy küldtek sms-t nekem, és én semmit nem kaptam. mit lehet a telefon hibája?
2011. nov. 17. 19:48
 1/6 bp1985 ***** válasza:
Vidd el szervizbe, ők megmondják. Lehet sw hiba, lehet a kártyád hibája, lehetett pillanatnyi hálózati hiba.
2011. nov. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekemis volt régebben pár ilyen gondom vele,hogy pl 2 nappal később kaptam meg sms-eket.De mostanában már nincs ilyen.
2011. nov. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
most újraindítottam a telefonom, és kaptam 2 sms-t (bár nem azokat, amiket vártam, de legalább kaptam valamit...)
2011. nov. 17. 20:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Task killer?
2011. nov. 18. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem is x10 mini pro-m van, ugyan ez a hiba egy hete... A készülék telenoros.


Ügyfélszolgálatnál azt tanácsolták, hogy ellenőrizem az üzenetközpont telefonszámát, de nem találom sehol az androidban.


Amúgy a fenti probléma jelentkezése előtt üres SMS-eket kaptak tőlem az emberek... Már aki kapott, most már azt se.

2011. nov. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
MEGTELT A MEMÓRIA. Ha azt írja ki kevés a tárhely, akkor ez a probléma oka. Törölj ki valamit és menni fog. Nekem ment utána.
2011. dec. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!