Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zte Skate tulajdonosok?

Zte Skate tulajdonosok?

Figyelt kérdés

(Már ha van ilyen.)

Na az lenne a kérdésem, hogy nem-e túl lassú a teló? Olvastam egy csomó kritikát, hogy elég gyenge proci van benne, ami kevés az ekkora kijelzőhöz. Tényleg ennyire vészes a dolog? Beszaggat nagyon?

(Nem akarok egy high-end mobilt venni, de azért szeretném az androidot kihasználni.)


2011. nov. 17. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:

"Tényleg ennyire vészes a dolog? Beszaggat nagyon?"


Alapból is előfordul a menüben is akadás...

Ha az androidot szeretnéd kihasználni akkor inkább egy jobb telót válassz...


Motorola Defy, xperia mini, mini pro (nem az x10 minik, hanem az újak), SE Live with walkman.

2011. nov. 18. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
nagy butaság lenne megvenni amikor ugyanannyiért van xperia mini ami mindenben jobb mint a skate
2011. dec. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
ez a halas ez vagy a sonyericcson embere, vagy valami megrögzött gőte, akinek csak SE létezik... minden skate kérdésnél lealázza, de fingja nincs hozzá, milyen is egy skate... Túl sok akadást én nem vettem észre, pedig egy hnapja nyúzom nem is kicsit. Rengeteg alkalmazást feltettem, nem akad, jól használható. Ki tudod használni. Jó vétel.
2012. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
te nagyon jó ember ismerő vagy zte bladem volt tetszett jó volt meguntam gyenge lett elcseréltem egy defyre ez is nagyon jó volt utána jött se mini most van nálam 1 hete tetszik bár tényleg kicsit kicsi az előző ketttőhöz képest de nagyon jó ár érték arányú kamera és harver ennyiért nincs is jobb rohadtul nem vagyok a sony ericsson embere a köv monilom s2 lesz ha lejjebbment az ára....én mindíg csak azt szajkózom h. ez meg ez jobban megéri ennyiért és ennyiért meg leírom miben jobb mi az előnye mi a hátránya de nem csak a sony-t ajánlgatnám ha lenne mondjuk egy jó samu ami ennyiért tudja ezeket a felsőkategóriás tulajdonságokat nyújtani
2012. jan. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mellesleg többen osztják a véleményem mint ahányan nem tehát akkor több a hülye mint az okos az nagyon rossz lenne nem gondolod?
2012. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
alkalmazásokat honnan szeded le? marketről?
2012. jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 laylessza ***** válasza:
:D Szerintem ne irkaljon olyan akinek nincs ilyen mert nincs tapasztalata :) egyatalan nem szaggat jo mobil :) szuper kijelzovel :) soha nem cserelnem le se mini pro ra :) (olyat is hasznaltam par napig) olyan kis kijelzon nem elvezet barmit is csinalni :) mire jo nektek a gyors mobil ha olyan pici a kijelzoje? :D elvezhetetlen :D ja + flasht lehet ra teni :) [link]
2012. febr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Volt a munkám miatt többször a kezemben skate.

Nekem ne mondd, hogy nem akad. Már maga a 3.x verziós market is borzalom...


A flash-ról meg annyit, hogy nézz meg vele bármilyen beágyazott videót. Pont úgy megy, mint régen a blade-n. Képregény nézésre kiváló, ha egyáltalán betölti.


"Szerintem ne irkaljon olyan akinek nincs ilyen mert nincs tapasztalata :)"


Na, ez pont te vagy, de mindegy...

2012. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A linkedről:


"Hello... elméletileg Flash támogatása nincs a telónak, de az op rendszernek van... sokan megoldották a flas lejátszást, csak mivel a teló procia lassú, így ez élvezhetetlen.... ZTE Skate rootolt telóra felraktam, és akadozva, de megbírkózik vele...."


Most akkor akadozik vagy nem?


"Sokan àllìtjàk hogy mükszik."


[link]


Valakinek az is elég és rámondja, hogy működik, ha 1-2 flash animáció elindul.

Egyszerűbb animációkra jó, viszont az oldalakon lévő reklámok többségében ilyenek.

Hát én inkább komolyabb dolgokat képzelek el...


Akármit is csinálnak, a skate-ben lévő proci nem tud hardveres támogatást, így a komolyabb flash animációk, beágyazott videók akadni fognak, ha egyáltalán elindulnak.

2012. febr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem pár hónapja van Skate/Orange Monte Carlo telóm. Semmi bajom vele!! -nekem nem szokott akadozni, játékok mennek, videókat mondjuk nem szoktam telón nézni..netezni tudok rajta wifin keresztül, képektől kezdve mindent betölt!
2012. febr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!