Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kapcsoljam ki azt,...

Hogyan kapcsoljam ki azt, hogy azonnal feltöltse a google+ ra a készült fotókat? SE Arc.

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 20:51
 1/3 anonim válasza:

Megosztás az Azonnali feltöltés funkcióval


Az Azonnali feltöltés funkcióval létrehozásuk pillanatában automatikusan feltöltheted a fotókat és a videókat. Az Azonnali feltöltés a telefonnal készített fotókat és videókat egy privát albumba tölti fel a Google+ szolgáltatásban, ahol később a telefonról vagy a számítógépről egyszerűen megoszthatod őket.


Az Azonnali feltöltés csak (2.1-es vagy újabb verziójú) Android rendszert futtató eszközökön használható, ha a Google+ alkalmazás telepítve van.

Az Azonnali feltöltés bekapcsolása a telefonon


Kezdésként kapcsold be az Azonnali feltöltés funkciót a telefonon. Az Azonnali feltöltés bekapcsolása után a telefonnal készített összes fotó megjelenik a Fotók oldalon, a Fotók a telefonodról albumban. Ezeket a fotókat csak te láthatod, kivéve ha közzéteszed, vagy egy megosztott albumba helyezed őket.


Tehát ugyanezt csináld csak visszafelé, tehát kapcsold ki az azonnali feltöltési funkciót. Vagy csak töröld le magad a google+ról. Nekem is arc-om van és nem töltöget fel semmit mivel nem vagyok ott tag!

2011. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az a legszebb h nincs bekapcsolva az azonnali feltöltés, csak engedélyezve van a háttéradatok.
2011. nov. 18. 16:32
 3/3 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi lennék... Ugyanis nekem KI van kapcsolva minden háttéradat, minden szinkronizálás, még az azonnali feltöltés funkció konkrétan, még az is ki van kapcsolva... Mégis állandóan feltölti... :D (Xperia Tipo)
2012. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!