Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » NOKIA 5730 telefonomon eltűnt...

NOKIA 5730 telefonomon eltűnt a kezdőképernyőn található gyorshívó. Újratelepítettem, de így se jó. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Nokia 5730 XpressMusic készülékem kezdőképernyőjéről egyik bekapcsolás után eltűnt a gyorshívó widget, és a bal felső gombbal a menüt se tudom megnyitni, csak a bal középsővel. Ez nem normális. A Nokia suite legújabb verziójával újratelepítettem a telefon szoftverét számtalanszor, de nem működik. Plussz kb. 6 óra alatt lemerül a telefon, közben meg napokig bírnia kéne. Régebben is volt már ilyen problémám, akkor az újratelepítés után jól működött, de most megint ez...

Köszönöm, hogy elolvastad és talán tudsz segíteni.


2011. nov. 18. 14:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!