Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért fordul ez elő olyan...

Miért fordul ez elő olyan gyakran androidnál? Lehet ellene valamit tenni?

Figyelt kérdés

Anyum előző telója androidos volt,és 10 hónap alatt 4x volt szervizbe ugyanazzal a hibával.Lefagyott,újrainditottuk és nem kapcsolt vissza.10 hónap alatt 4x.Most nekem is androidos telóm van,és ennél is ugyanez a hiba merült fel.Most még csak először.Mi okozhatja ezt?Ki lehet valahogy védeni?A két telefon márkája különböző volt.Anyumé Samsung,enyém Sony ericsson.

Válaszotokat köszönöm!!


2011. nov. 19. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Több, mint éve androidos telóim vannak, még sose tapasztaltam ilyet.
2011. nov. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Android, ne csodálkozz.
2011. nov. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, előfordulhat, hogy hibás példányt fogtatok ki. De nálunk a családban 3 androidos telefon is van (Desire, XT720, Galaxy mini) és eddig egyiknél se jelentkeztek ilyen gondok. Ezt szerintem nem lehet általánosítani, hogy gyakran előfordulna.

Én mondjuk még főzött romokat is használok. Ha egy új romot próbálok ki és fagyogat, meg lassú akkor csak visszateszem a már kipróbált és jól működő romot. Lehet neked is megoldaná egy főzött rom a problémád.

2011. nov. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Androidos telókat csak úgy f0ssák ki magukból a hajdanán nagy nevű telefongyártók, 0 teszteléssel, és nem figyelnek oda a hardver és a rendszer megfelelő optimalizálására mert nincs idejük rá. Csoda, hogy egyáltalán annyira működnek amennyire.
2011. nov. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És van aki tapasztalt már ilyet?
2011. nov. 19. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!