Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy minim kijelzőjé...

Samsung galaxy minim kijelzőjén fent van egy G betű, mellette meg egy piros meg egy zöld nyal. Hogy tüntessem el?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Beállítások->Vezetéknélküli és hálózati beállítások->Mobil hálózatok->Adatok engedélyezése mellől vedd ki a pipát. Ettől el kéne tűnnie. De ha mégse tűnne el akkor se kell aggódni, mert így legalább a netre nem fog felmászni.
2011. nov. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm széppen!! :)


Neked is ilyen van? Sms-hangot hogy tudsz beállítani a gyáriakon kívül? Meg saját mappát létrehozni, mert állí. azt is lehet, de nem tudom hogyan:(

2011. nov. 19. 13:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, nincs ilyenem. Viszont az enyém is androidos. Ugyanúgy működnek a dolgok.

Én másik üzenetkezezlőt használok, a Go sms Pro-t. Annál a beállítások között van értesítési beállítás. Itt ha hangot akarok beállítani akkor két lehetőségem van: Android rendszer és GO sms pro. Na ha ez utóbbit választom akkor kilistázza az összes hangot ami a memóriakártyán van és be tudok állatni mást. Aztán már csak a gyári üzentkezelőben kell kikapcsolnom az értesítést és kész. Csak a Go sms fog jelezni.

Viszont van a mappalétrehozós megoldás ami nem épp a legpraktikusabb, szóval vagy használj másik üzenetkezelőt mint én, vagy pedig használd a Tone Picker-t. A Tone pickerrel bárhol ahol hangot lehet beállítani (értesítése hang, csengőhang, ébresztő), felkínálja a rendszerhangokat és Tone picker-t. A Tone picker-t kiválasztva bárhonnan be tudsz állítani hangot. Így nem vagy rászorulva a gyári készletre. Sms hang beállításnál azt javaslom, hogy mindenképp az üzenetkezelőben állíts neki hangot, ne a beállítások->Hangok->Értesítési hangoknál, mert akkor minden értesítésnél (sms, email, emlékeztető) ugyan az a hang fog megszólalni.


Mappa létrehozások: azt meg fájlkezelővel csinálom. Nekem gyárilag nem volt benne, a főzött rom amit meg használok eléggé fapados cucc van belerakva, szóval most a Ghost Commander-t használok. Ott van lehetőség új mappa létrehozásában. Nem tudom a mini-nek a gyári fájlkezelője milyen, de gondolom abba is lehet. Ha mégse akkor bármelyik Marketről letölthető fájlkezelő jó lesz.

2011. nov. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. nov. 19. 14:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Megkeresed a gyári hangokat és bemásolod mellé a sajátodat. Utána már a menüből ki tudod választani hogy az szóljon.
2011. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!