Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri venni SE X8-ast?...

Megéri venni SE X8-ast? (Bővebben)

Figyelt kérdés

Elsősorban szeretném kipróbálni az androidot és az az egyik ok h veszek ilyet.

Főleg szórakozásra (játékokra) használnám , de olyat hallottam hogy képes lefagyni...

Akkor számomra megérné vagy minden ilyen "középkategóriás" android ezt csinálja? (Felsőkategóriás nem veszek mert drága :/ )

Ha van olyan olcsóbb telefon előfizetésre ami nem drága és nem fagy le akkor azt pls írjátok le! Sürgős!


2011. nov. 19. 15:50
1 2
 1/14 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Az ilyen kategóriás készülékekkel nem igazán tudsz játszani, mert hardveresen túl gyengék ahhoz. Ha a játékot kihúzzuk, akkor egész jó kis telefon. Amennyibe kerül, annyit megér. Önmagához képest nem lassú, sőt! Egész jól összedobta a Sony, a kezelőfelület is ügyesen teszi a dolgát. Felsőkategóriás telókhoz persze nem kell hasonlítani, mert lényegbeli sebességkülönbség van. Ha el tudod fogadni, hogy a kamerája egy nulla és játékra nem igazán alkalmas, valamint nincsenek hatalmas ujjaid, akkor szerintem jó választás. Minen egyébre megfelel, akár alkalmankénti netezére is alkalmas tud lenni...
2011. nov. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Nyúlós lónyál ***** válasza:
*minden
2011. nov. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ akkor keresek tovább , de mondjuk én láttam interneten hogyan játszik valaki rajta és mit ne mondjak elég jó minőségű..

Az ujjam az kissé nagy de volt már érintős telóm ceruzám is van de anélkül is kezelem már :)

Azt nem tudod-e (ha személyes tapasztalat szerint válaszoltál) hogy tényleg lefagyhat a telefon akár játék közben is?

Meg még azt hogy nem-e tudnál ajánlani ilyen fajta középkategóriás telefont a T-mobiltól ugyanilyen előfizetéses árban?

2011. nov. 19. 21:33
 4/14 Nyúlós lónyál ***** válasza:

Játék közben azért fagy be, mert kevés hozzá a memória, valamint gyenge a proci. Alap játékok futhatnak gond nélkül, de komolyabbak szaggatni fognak, rosszabb esetben lefagyni. Ezt ceruzával hiába bökdösöd, csak bőrre reagál ;)

Nem tudom melyek azok a készülékek, amelyeket árban elfogadhatónak tartod, de pl. az Xperia Mini egy teljes kategóriával komolyabb. Az 1GHz-es ARMv7-es proci és a GPU teljes mértékben alkalmassá teszi a játszásra, valamint van komoly Flash támogatása a teljes körű internetböngészéshez. Továbbá ott az autofókuszos kamera és tud HD videókat rögzíteni. Állítólag most kedvező áron fut. Az árában a legjobb választás.

2011. nov. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Jó helyen jársz,de az a baj azzal is hogy drága mivel

3141ft a készülék 9 hónapig + ~1600ft a díjcsomag rá + 190ft még az internet rá havonta...

Ez így majdnem egy 5ezresbe fáj 9 hónapig ami 45000ft de annyim nincs rá :/

Még én egy kicsivel minimálisan lejjebb adnám:

-ZTE Arizona

-Huawei U8500

-Se X8

-Nokia C5-03

-Samsung Galaxy Mini (EZ tetszett meg nagyon)

-Samsung Galaxy Y S5360 (még ez sem biztos)


Toom h sok a lehetőség de ezek közzül tudnék csak.

Ebből következtetve szerintem:


Sony Ericcson X8 vs. Samsung Galaxy Mini vagy lehet még a Galaxy Y de ez nem 100%


Bocsi h ennyi de én már a karácsonyi ajándékon gondolkodom...:)

2011. nov. 20. 00:54
 6/14 Nyúlós lónyál ***** válasza:
A Galaxy Y a legalja, telefonáláson kívül másra nem jó. Az Arizonat és a Galaxy Minit szintén el kell felejteni, mert a beléjük szerelt kijelző körülbelül 2007-2008-tól számít elavultnak, mondhatni egy szemét. A Huawei a legkínaibb kínai, gondolom érted... A C5-03 kijelzője jó, még a tudása is elmegy, de rezisztív kijelzővel gyártották. Ha ezek közül kell választani, mindenképp az X8-nál maradj, ne is gondolkodjál rajta, mert fölösleges. Egyértelmű a fölénye, és a kijelzője is már mondható átlagosnak.
2011. nov. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget már lehet akkor hogy holnap meg is veszem ....:D

Még egy kérdés: Szerinted vegyem meg most h már karácsonyi akció alatt van vagy várjak még h karácsonykor nem megy-e lejjebb az ára?

Azért kérdem mert félek ha megveszem most akkor később olcsóbb lesz vagy másik alternativa hogy nem-e adnak jobb telefont karácsony körül ilyen árért...?

2011. nov. 21. 22:10
 8/14 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Sajnos nincs tippem. Elméletileg most jó árak vannak, de hogy Karácsonykor mennyit változik?! Ünnep után viszont már szerintem nem lesznek ilyen ajánlatok...
2011. nov. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Ma vettem meg de még imádom! :D

Amúgy 22% aksival kaptam meg, felraktam töltőre 1 óra se kellett és feltöltött...Ez normális jelenség androidnál? + Ha fel van töltve hagyjam fenn mint a régi telefonoknál, használna az aksinak?

2011. nov. 23. 17:50
 10/14 A kérdező kommentje:

Még két fontosat kihagytam:

1.) A memóriakártya helye merre van?

2.) Honnan tudom megnézni h hanyas android van rajta épp?

2011. nov. 23. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!