Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg kp500 cust theme hiba? (...

Lg kp500 cust theme hiba? ( tobbi lent)

Figyelt kérdés

van egy kp500-asom es volt rajta iphone tema es vissza akartam tenni az eredetit az Lg UI programmal levettem a cust theme-t es vissza akartam tenni az eredetit de mar nem engedi hogy vissza tegyem pedig mindent jol csinaltam es most nem kapcsol be a telo csak azlg logo jon es utana ujraindul, mi lehet a problema? vagy esetleg eltudja valaki kuldeni egy eredeti cust theme-t plssss. Mar mindent ki probalatm amit talaltam a neten .Ha valaki kuldeni szeretne megadom az e-mail cimem.

koszonom elore is


2011. nov. 19. 16:40
 1/1 anonim válasza:

Nem értek igazán az LG-khez de viszont szerintem az LG adott ki szoftver frissítő programot amivel frissítheted a telefonod szoftverét így az visszaállít mindent a gyárira.

(Persze nemtudom hogy LG-khez van ilyen program, ez csak eggy ötlet)

2011. nov. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!