Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nem aktíválok egy előfizeté...

Ha nem aktíválok egy előfizetéses kártyát, akkor utána is küldhetik nekem azt a fránya csekket?

Figyelt kérdés
A csodafontól felhívtak hogy van ez az "akció" hogy adnak nekem telefont (csodafone 858) + 1 előfizós kártyát, amit magamnak kell majd aktíválni. Kérdésem a következő ... Mi van ha nem aktíválom??? Akkor nem tudják nyomon követni a kártyán megnem történt dolgokat. Nem ? Ha nem él a kártya akkor nem tudnak számlát sem küldeni rá. Nem ?
2011. nov. 19. 18:57
 1/2 flengyel válasza:
a kérdésedben benn a válasz is:-)igy van ha nem müxik a kari akkor nincs miért fizetni!de annak néz utána hogy nincs esetleg egy külön elöfizetési(alap havidíj) díja mert azt akkor is fizetni kell ha nem aktiválod! reméllem tudtam segiteni.
2011. nov. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Deeee ... épp ez az. Van illetve lesz neki egy alap havidíja. Mert gondolom csak az után lép életbe a kártya ha aktiválom. És elvben onnantól van alap havidíj is. Nem? Tehát ha jól gondolom ...

-->

Én megkapom a készüléket és a kártyát is ami előfizós lesz!

-->

Én nem aktíválom a kártyát, ezáltal nem lép életbe és akkor nincs alap havidíj sem ...

Ez az én saját elméletem ... De ha tévedek kérlek javíts ki!

Köszönöm!

2011. nov. 19. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!