Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a mozgásérzé...

Miért nem működik a mozgásérzékelő az iphone 3gs-emen telefonálás közben?

Figyelt kérdés
Kíváncsi voltam, hogy milyen belülről az iphone és szétszereltem, úgy ahogy a videóba, és most ahogy összeraktam a mikrofonja elég halk, és felül a kijelző felett is az a 3 pont nem érzékeli ha a fülemhez teszem, és nem megy el a kép, ahogy eddig, és belső hangszórója sem szól, csak a külső. Mit lehet ilyenkor tenni, mit tettem vissza normálisan? Kérlek segítsetek!
2011. nov. 19. 23:58
 1/1 blex ***** válasza:

egyrészt az a távolságérzékelő.

másrészt van az a mondás.. mindegy. vidd el szervizbe, nem tudom mennyiért javítják, de így gyakorikérdéseken keresztül senki sem fogja megmondani neked, hogy mit raktál össze rosszul...

2011. nov. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!