Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia mini milyen?

Sony Ericsson Xperia mini milyen?

Figyelt kérdés
Van hozzá vaku? Mi a tapasztalatotok? Szerintetek milyen telefon? Az írjon akinek olyan telefonja van vagy volt.. előre is köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 20. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Árához képest teljesen korrekt, egyébként egy átlagos középkategóriás teló. Van hozzá vaku.
2011. nov. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó ár/érték arányú teló, a lényege tömören: fogj egy régi X10 minit, vedd sorra a hibáit, majd javítsd ki mind, adj neki egy nagyobb kijelzőt, és kész az Xperia mini.
2011. nov. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mini
2011. nov. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
hát azt mondták nekem a T-mobilnál h az a hibája hogy túl kicsi képet csinál ezért ha fel akarod rakni a gépre nem túl előnyös mert NEM lehet felnagyítani. Ezért én is ezen gondolkozom h ezt vegyem vagy az x8-at...
2011. nov. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Mi csinál túl kicsi képed? Mármint a Mini kamerája? Leírhatatlanul sokkal jobb kamerája van, mint az X8-nak. Az 5 MP nagyon korrekt az LED-es vakuval. Ár/érték arányban nagyon jó.
2011. nov. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó választás lehet. Akinek korábban kisebb kijelzős telefonja volt, az nem fogja úgy érezni, hogy a 3 coll kevés. Nem túl nagy tenyérbe egész kényelmesen belesimul, egy kézzel könnyen kezelhető. Aki teheti, fekete hátlappal rendelkezőt válasszon, mert annak az anyaga csúszásmentes, kicsit bőrhatású műanyag.

Nekem a kijelző hat hetes használat után, védőfólia nélkül is karcmentes.

Az 1 GHz-es procinak köszönhetően a telefon működése nagyon gyors.

A képeket, videókat nagyon szépen megjeleníti.

Fotózni, filmezni fényben kell, nem sötétben, és akkor egész jó képeket lehet csinálni vele.

A zene része elképesztően jó, persze csak ha kiváló minőségű zenét töltesz rá, raksz fel equalizer alkalmazást, és minőségibb fülest használsz.


Hibák, amiket tapasztaltam:

Félhomályban olykor kissé vibrál a kijelző, talán a fényérzékelője nem tökéletes. Ilyenkor, ha fény felé fordítom, vagy z érzékelőt eltakarom, rögtön megszűnik.

A másik dolog, hogy a kapacitív képernyő nagyon érzékeny. A legkisebb érintésre is reagál, de ezt hamar meg lehet szokni.:)

2011. nov. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!