Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobil, NetStart csomag,...

T-mobil, NetStart csomag, próbaper. Tud erről vki vmi?

Figyelt kérdés

Rengeteg panasz, fellebbezés érkezett, h a NetStart csomagot nem kéri senki, de mégis adják, de olyan kedvezőtlen díja van, h az már rablás. A Hírközlési hatóság próbaperre viszi az ügyet, amit ha megnyernek, kötelezik a T-t, h aki emiatt a csomag miatt fellebezett, visszafizessék nekik a fellebbezett összeget. Az én esetemben ez marha sok pénz, mert abban a hitben voltam, h otthoni wifi kapcsolattal szedem az ovi storeból a nagyobbnál nagyobb programokat/játékokat, de a tudtom nélkül váltott át mobilnetre. A lényeg h sokan szopták ezt meg, jól megszedte magát a T.


Tud erről vki vmit?


2011. nov. 20. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Így az esetleírást tekintve ez így bukó neked.

A hatóság azért perelne mert az ügyfeleknek alapból be van állítva egy csomag ami nem feltétlenül kedvező az ügyfélnek.

Neked a magas számlád nem azért keletkezett mert be volt állítva egy kedvezőtlen netcsomag, hanem azért mert nem tiltottad le a mobilnetet magán a telefonon, nem ügyeltél arra hogy wifin netezz.


Ezt most lehet burkolni ilyen netcsomagos mókákba de ebben te voltál a hibás 100%-ig szerintem...


Nekem is volt alapból netstartom, mégis odafigyeltem, hogy wifin netezzek amikor az van közelben...

2011. nov. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ennek ellenére tényleg van ilyen próbaperről szó.
2011. nov. 20. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!