Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt hogyan ellenőrizhetnem...

Ezt hogyan ellenőrizhetnem telefon vásárláskor?

Figyelt kérdés
Hamarosan vennék telót használtan de a telefon telenor függő és meg van rá az esély hogy előfizetéses. Na most ha az illető nem fizette az előfizetést akkor én úgy tudom a telefont letiltják. Hogy tudom ellenőrizni hogy nincs e letiltva? (postázni fogja szóval személyesen nem tudom megnézni)

2011. nov. 20. 12:43
 1/2 bp1985 ***** válasza:
Postán használt, függő telefont nem vennék. Vannak olyan telefonok, amit csak előfizetéssel árulnak. Kérdezd meg, hogy vállal e letiltás elleni garanciát. Ha nem, akkor ne vedd meg. Ilyen egyszerű.
2011. nov. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, ha előfizetéses, akkor lehet rá esély, hogy nem fizeti, miután eladja, vagy már letiltott készüléket fog postázni. Túl drága ahhoz egy telefon, hogy úgy ismeretlentől vedd.

Jó, lehet, hogy egy vackot ad, de lehet, hogy nem. Ezt jobb lenne inkább személyesen lerendezni.

2011. nov. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!