Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Apple Iphone 3 jó telefon?

Az Apple Iphone 3 jó telefon?

Figyelt kérdés
Nem sokára kapok keresztapámtól egyet (amiért nagyon imádom) és jó telefon? Miket tud? Még nem nagyon értek az érintőképernyős telefonokhoz... előre is köszönöm a válaszokat :)
2011. nov. 20. 13:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
elég gyenge. nem sok mindenre jó, csak nyomkodni meg zenét hallgatni és eseleg netezni. a kameráját kár volt beletenni, csak egy vicc...ennyi a véleményem róla, egyébként volt nekem is régen, de 1 hónapig bírtam...
2011. nov. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elavult már nagyon, de ingyen kapod, úgyhogy örülj neki.
2011. nov. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
örülök is... eredetileg Sony Ericsson Xperia minit akartam.. de nekem mind1... mert ez a mobilom amim most van...-.- annál minden jobb ...
2011. nov. 20. 13:11
 4/14 anonim ***** válasza:

én még nem hallotam iPhone 3-ról igaz nem is létezik.


de ha 3G-re gondolsz akkor az szerintem nem rossz telefon, és ha 3GS-re akkor meg még jobb, pláne, hogy ingyen van. szerintem 3GS jobb mint a mini pro

2011. nov. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
jó bocsánat.. csak nem tudom melyik fajtát kapom... szerintem a sima 3g-t de leht hogy a 3gs-et meg szerintem első érintőképernyős telefonnak jó...:)
2011. nov. 20. 13:27
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát, nem mai. De zenét hallgatni lehet vele még. Szóval, kb olyan lenne, mint ma vennél 1 Vodafone 845-t.
2011. nov. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 bp1985 ***** válasza:
Nem mindegy, hogy 3g, vagy 3gs. Bár nem sokkal jobb a 3gs. A kamera valóban gagyi, mert vakut sem bírtak beletenni, és a képe sem egy szépséges. A k800-as, ami régebbi, vakus, és lényegesen szebb képet csinál. Jailbreak mindenképp kell, anélkül szinte semmire nem jó, csak telefonálni, meg sms-ezni.
2011. nov. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A mini pro fényévekkel jobb nála főleg, hogy 3g-t már csak használtan lehet kapni.
2011. nov. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem mini prot akartam.. csak sima minit... amúgy nekem szerintem jó lesz.. jó lehet nincs vakuja de nekem nem a fényképező számít 3MP nekem tökéletes és 3GS-t kapok...
2011. nov. 20. 14:30
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát, nem mind1 azért, hogy 3g vagy 3gs. Azért az az S betű is S betű.. :D
2011. nov. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!