Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van-e olyan mobiltelefon...

Van-e olyan mobiltelefon díjcsomag, ahol ingyen beszélhetek egy kiválasztott partneremmel?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel sokat beszélünk és érdekelne, van-e olyan előfizetéses, vagy kártyás csomag ahol vele ingyen beszélhetnék?

Lehetőleg T-mobilnál, vagy Telenornál.

Készülékvásárlással együtt, mert már jócskán megérettek egy cserére.


2011. nov. 20. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Tutibiztosra tudom,hogy van.Abban a csomagban pl. amiben én vagyok(a nevével kapcsolatban sajnos fogalmam sincs): ez egy megyei szervezet zárt mobiltelefon csomagja,amelyben a bennelevő tagok -egymás között korlátlanul ingyen beszélnek.


Ha másokkal beszélsz,az is valamelyest mérsékelt áron van,az emelt díjas számok(06-90) azonban teljes áron kerülnek kiszámlázásra.


Érdeklődj a szolgáltatódnál.

2011. nov. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
T-nél ott van a Te+én vagy a családbarát kedvezmény. Igaz ezeket külön kell megrendelni egy már meglévő csomaghoz de tudják ami nektek kell. Vagy ha felsőoktatásban tanultok akkor egy érvényed diákkal vehettek Like csomagot. Ott van egy olyan lehetőség, hogy havonta 100Perc erejéig lehet hívni egy általatok megadott 3 telefonszámot. Megadjátok egymás számát és akkor egymást lényegében díjmentesen hívhatjátok.
2011. nov. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nincs diákunk, már dolgozunk mind a ketten, csak nem lakunk együtt. Akkor ezeket csak meglévő előfizetés mellé adják pluszban?

2011. nov. 20. 17:52
 4/4 anonim válasza:
VIIIBEEEEEEEEEEER
2013. jan. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!