Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mostani t-mobile karécsonyi...

A mostani t-mobile karécsonyi akciónál (ha beadaod régi telefonod 10. 000 Ft os engedménnyel kapod az új telefonod) számít a régi telefonom állapota?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 18:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Van belőle 16-os változat is...


Biztosan arra gondolt a válaszíró:


Feltételek

2 év hűség az előfizetésre

Nincs hűség díjcsomagra


Különböző havidíjú és jellegű díjcsomagok közül választhat rendelés közben

A készülék ára:

Egy összegben


T-Pontokban és partnereinknél:

144 990 Ft


Webshop ár

10% kedvezménnyel:

144 990Ft

Kosárba

2011. nov. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 _Jessy_ ***** válasza:
Szerintem ez csak most jelent meg, mert most már ugyanott nekem is 144 ezret ír :) Na mindegy, embere válogatja, véleményt pedig csak azért nyilvánítottam, mert szerintem nem igazán éri meg telefont venni szolgáltatónál manapság, hacsak nem t-mobile márkanév alatt forgalmazott telefont akarsz. A régen tapasztalt árrések a független, és a szolgáltatófüggő telefonok között igencsak eltűntek.
2011. nov. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Sziasztok!

Tudom, hogy pontosan nem ebbe a témába kellene írnom a problémámat, de gondoltam, hogy talán Ti tudtok nekem értelmes felvilágosítást adni.

A "T-fos"-tól rendeltem (illetve rendeltem volna) egy Samsung Galaxy S Plus típusú telefont a "Régi telefonod akár 10 ezer forintot is érhet!" akció alatt, 2 éves hűségidővel, de díjcsomagra vállalt hűség nélkül. Az oldalon feltüntetett ár 69.990 Ft. Részletre szerettem volna venni, aminek a kezdőrészlete 9.990 Ft (+ 12 x 5.000 Ft) lenne.

Az akció aloldala alatti szöveg alapján ez úgy működne, hogy "Ha kamatmentes részletre vásárolod a telefont, és ha a kezdőrészlet nem éri el a 10 000 forintot, kedvezményes kezdőrészleted 0 forint lesz." Természetesen cseretelefon mellet!

Miután megrendeltem, és jóváhagyást kértek, közölték velem, hogy a futárnak 9.990 Ft-ot kell fizetnem, mert - a telefon túloldalán lévő hölgy szerint - a készülék kezdőrészlete alapesetben 19.990 Ft lenne (ami mellesleg sehol sincs feltüntetve az oldalon).

Na most... a kérdésem az lenne, hogy csak én értelmezem "hülyén" a dolgot, vagy ők akarnak belőlem ekkora marhát csinálni? Ugyanis én teljes mértékben úgy vettem ki az egészből a dolgot, hogy a 10.000 Ft kedvezmény egyenlő lenne a cseretelefonnal. Így nekem a futárnak csak a telefont kellene átadnom kezdőrészletként.

Hiszen ha utánaszámolok, így nincs is kedvezmény az árban, ugyanis 9.990 Ft + 12 x 5.000 Ft még barátok között is 69.990 Ft (és ráadásul még telefont is adnom kell + a teljes ár megegyezik a webshop árral)?!

Most akkor hogy is van ez? Tényleg én értelmezem ennyire félre a dolgokat?

Köszi a választ előre is!

2011. dec. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!