Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Monte Slider telefon,...

Samsung Monte Slider telefon, jó egy 10 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
Karácsonyra telefont szeretne.. Kérése, hogy videót és fényképet tudjon készíteni, és hogy játssza le az mp3 zenét. Megfelelő lenne neki szerintetek? Esetleg ajánlanátok mást? Mindenképp 10 000 ft alatt...
2011. nov. 20. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Neki szerintem jó lesz. Viszont ezt a telefont nem videózásra és fotózásra találták ki úgyhogy abból nem a legjobb, de egy 10000 ft-s telefonnál ez nem is elvárható.
2011. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bp1985 ***** válasza:
Elég neki. A telefon nem fényképező helyett van, a monte slider 1,3mpx-es, ha jól tudom. Csodát nem kell tőle várni, de 10 évesen nem is fog profi fotókat csinálni, így megfelelő. Végre egy értelmes szülő, aki nem ájfont vesz, mert az menő.
2011. nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

samsung galaxy s 2 - 0 ft előfizetéssel.

nincsmit

2011. nov. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Természetesen nem profi fotókat akar csinálni. De első telefonnak azt gondolom nem kell menő telefon. Meg amúgy sem, de ezt mindenki maga tudja.. Zenét tenni rá és videózni ami a legfontosabb neki. Ez ennél a készüléknél meg is van, ha jól olvastam.

Előfizetéssel még magamnak sem vennék, nem hogy a gyermekemnek. Persze, szeretne ő érintőképernyős telefont is, de megbeszéltük, hogy ő még ahhoz kicsi. Előbb meg kell mutatnia, hogy tud vigyázni egy olcsóbb készülékre is. Aztán pár év múlva ki tudja majd mi lesz. Amúgy sem szeretnék majmot a gyerekemből. Igyekszem helyes irányba terelgetni. Többnyire hallgat a szüleire. Persze azért ő is egy kis kamasz.


Még a Sony Ericsson W910 típusú telefont is néztük. Ez jobban bejön neki a Samsungnál.

2011. nov. 21. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!