Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5230-ra töltöttem...

Nokia 5230-ra töltöttem témákat, és nem tudom letörölni, ami nem kell, mert nem hagyja a rendszer! Ötlet?

Figyelt kérdés
Ovi áruházból töltöttem egy csomót,de van amelyik nem szép egyáltalán,mert homályos nagyon,pedig beállítottam,hogy milyen telóra kell,és most nem hagyja törölni,nincs is olyan opció.Tud segíteni valaki?Ennyi van Témahatások-súgó-kilépés.Nincs több opció.

2011. nov. 21. 00:34
 1/5 anonim válasza:
69%
Érdekes, lehetséges hogy úgy veszi ezeket is mintha gyári lenne.Ötletként azt tudom ajánlani hogy próbáld meg frissíteni a szoftvered a telefonon ha nagyon el akarod tüntetni őket.
2011. nov. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menu -- beállítások -- alkalmazáskezelo -- tel.alkalmazások, kikeresed a témát, opciók -- eltávolítás.
2011. nov. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen,ismerem a telefonom,tudom,hogyan kellene,de mint írtam,nincs olyan opció,csak amiket leírtam.Talán a frissítéssel próbálkozom.
2011. nov. 21. 22:19
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat!!!! Tényleg megtaláltam,nagyon köszönöm,és elnézést kérek az elhamarkodott válasz miatt!Köszi mégegyszer!Sikerült törölni őket!
2011. nov. 21. 22:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Megbocsátva :)
2012. jan. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!