Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini telefonon...

Samsung Galaxy Mini telefonon hol találom az alábbi menüpontokat?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam a telefont, de ez az androidos rendszer próbára tette a telefontudásomat (vagy nemtudásomat :-) )

Szóval ezeket szeretném beállítani rajta, de nem tudom hogyan kell. Segítene valaki?

1. gyorshívás (pl megnyomom az 1-es gombot és hívja az Xy-t)

2. wifi működése (wifit beállítottam, kódot beírtam, de még mindig egy kis lakat van a hálózatnál)

így nem tudok rajta netezni


2011. nov. 21. 08:18
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Itt a gyorshívás nem a klasszikus módon valósul meg, hanem úgy, hogy kiteszed képernyőre a kontaktokat. Erre vannak különféle widgetek is, de simán egyszerűen mint ha widgetet tennél ki, ugyanúgy nyomod a kijelzőt míg elő nem jön a menó és itt most kivételesen nem a widgetet választod ki, hanem a Parancsikon menüpontot. Itt a ha a közvetlen tárcsázást választod ki akkor a kiválasztott nevet ki is teszi a képernyőre. Ebből annyit tehetsz ki amennyit akarsz. Aztán ha hívni akarsz valakit akkor csak odalapozol arra az oldalra, ráböksz és már hívja is. azért érdemes a Call confirm progit feltenni, nehogy véletlenül is elindíts egy hívást.

2. A kis lakat ott is fog maradni. Az csak azt jelzi, hogy le van kódolva a hálózat. Ha beírod a jelszót és nem megy akkor próbáld meg levenni a jelszót, aztán felcsatlakozni a hálózatra és csak utána visszaállítani a jelszót.

2011. nov. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!